Bağcılar Hurdacı

İçeriğimizde Nelerden Bahsettik?

Bağcılar hurdacı ve geri dönüşüm hizmetine başlayan firmamız hurda alım satım işlerinde profesyonel kadro ve tecrübeli çalışma arkadaşları ile Bağcılar ilçesinde hurda alımı yapmaktadır. Bağcılar ilçesi hurda metal, hurda kağıt ve hurda plastik alımlarında her miktardan hurda almakta ve hizmette kaliteden ödün verilmemektedir. Metalsan metal hurdacılık olarak Bağcılar’da her bölgede hizmet vermekteyiz. Bağcılar ilçesinde metal hurdası inşaat hurdası, atık kağıt toplama alım ve geri dönüşüm sağlanmasında lider firma olmaya gayret ediyoruz.

Bağcılar Hurdacı Firmaları

Yaptığımız her işe hurda taşımaya ve yüklemeye uygun ekibimiz ve araçlar ile gidiyor ve yerinde yükleme ve hurda tartımı yapıyoruz. Bağcılar Hurdacı bir telefon kadar yakınınızda. Hurdacı telefonu arayanlar bize açıp her sorunuza cevap verelim. Güncel hurda fiyatlarıyla ve metal hurdası ile motor hurdası, plastik hurdası, kâğıt karton hurdası alımı yapıyoruz. Telefon veya mesaj ile hurdalar için fiyat veren firmamız hassas tartım yaparak nakit para garantisi ile paraya dönüştürüyor. Bu güne kadar aldığımız her işi zamanında bitirerek her zaman sizleri memnun ediyoruz.

Bağcılar Hurdacılar

Bağcılar Hurdacı olarak her zaman müşteri memnuniyetini elimizden geldiğince sağlamaya çalışıyor ve İstanbul’da hurda sektöründe verdiğimiz hizmetler ile hurdaları satın alıyoruz. Demir hurdası ve Alüminyum hurdaları şirketimiz ve personelimiz tarafından firma araçları ile yerinde tartıp alıyoruz. İstanbul hurda fiyatları ile her zaman en yüksek fiyatları sizlere sunuyoruz. Hurda kağıt, plastik, demir, bakır ve alüminyum hurdaları ağırlığı ve miktarı fark etmeksizin yerinden alıyoruz ve ödemesini yapıyoruz. Hak Metal olarak İstanbul Bağcılar ilçesinde hurda depomuz bulunmaktadır. Bağcılar ilçesinde hurdacılık hizmetine ihtiyacınız varsa size hizmet vermek için bizlere hemen iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz..

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Demir hurdası
Bakır hurdası
Kablo hurdası
Paslanmaz hurdası
Makina parcası hurdası
Alüminyum hurdası
Motor hurdası
DKP hurdası
Kurşun hurdası
Kağıt hurdası
Sarı hurdası
Pirinç hurdası
Plastik hurdası
Akü  hurdası
Krom  hurdası
Bronz  hurdası
Karton  hurdası
Kağıt  hurdası
Sökülecek Hurda  hurdası
Bina Yıkım hurdası
Fabrika Yıkım hurdası
Fabrika Söküm İşleri hurdası

Bağcılar Hurdacı

Bağcılar Hurdacı Geri dönüşümü mümkün olan tüm ürünlerin hurda işi yapılmaktadır, her ne kadar birçok insan tarafından küçümsense de hurdacılık hem ülke ekonomisine hem de doğaya katkısı açısından önemli bir meslektir. Ülkemizde Avrupa’da ki örneklerinden farklı olarak hurdacı profesyonel anlamda bu işi yapmaz halen insanlar şehrin çöplerinden hurda temin etmeye çalışırlar. Oysa teknolojiye ayak uyduran dünya ülkelerinde ki örneklerin ülkemize de artık yansıması gerekli. İstanbul hurdacı sektörü diğer illere göre biraz daha gelişme göstermiş durumdadır gerek hurdanın toplanması gerekse işlenmesi noktasında kurumsallaşmaya yönelme başlamış durumdadır. Metropolde yaşayanlar hem evlerinde ki hem de işyerlerinde ki eski eşyalarını en yakın hurdacı ile iletişime geçerek hurdaya vermektedir. Hurda dendiğinde insanların aklına gelen metal, kâğıt, plastik ve cam eşyalar gelir ancak hurda alanı çok geniştir, geri dönüşüm ile tekrar kullanılması mümkün olan tüm ürünler hurda olarak ticareti yapılan ürünlerdir ve hurda fiyatları arz talep dengesine göre belirlenir.

Bağcılar Bakır Hurdası Alanlar

Bobin bakır, tombak bakır, soyma bakır, lama bakır hurdası, kalın yanık bakır, teneke bakırı, plaka bakır hurdası, filmaşin bakır, trafo bakırı, levha bakırı hurdası, boru bakır, kalıp bakır, bakır talaşı gibi türleri bulunan bakır geri dönüşüm açısından değerli metaldir ve doğada sık rastlanır. Elektrik ve elektronik sanayisinde kullanılan bakır metali geri dönüşüm de üretimde ki maliyetinden daha düşük fiyata mal olduğu için hurdası değerlidir. Bu nedenle Bağcılar bakır hurdası alanlar metalin ticaretinde daha dikkatli davranırlar.

Bağcılar Demir Hurdası Alanlar

Dayanıklı ve doğada çok fazla bulunmasından dolayı demir metali hurdası da fazla olan bir üründür. Birçok sektör tarafından kullanılan demir hemen her malzemenin üretim aşamasında karşımıza çıkar. İnşaatlardaki demir hurdası dışında sanayi de de demir hurdası oldukça fazla yer işgal etmektedir, 1. grup, 2. grup ve talaş olarak çeşitleri olan demir hurdasında fiyatlar demirin cinsine göre belirlenir. Bağcılar demir hurdası alanlar metalin söküm, kesim ve nakliye işini de üstlenmektedir.

Bağcılar Sarı Hurdası Alanlar

Bakır ve çinko hurdalarının karşımı olan sarı hurdası pirinç metalidir, metal geri dönüşüm de ciddi bir potansiyele sahiptir. Sanayi sektörü tarafından tercih edilen pirinç musluk vana gibi ürünlerin imalatında kullanılmaktadır, altın renginde ve parlak özelliğe sahip olmasından dolayı pirinç metali sarı hurda olarak adlandırılmaktadır. Her sektörde aranan ham madde olmasından dolayı Bağcılar sarı hurdası alanların ilgi gösterdiği metaldir.

Bağcılar Alüminyum Hurdası Alanlar

Profil doğrama atölyeleri, tabela üreten iş yerleri ve bazı mutfak eşyalarında kullanılan alüminyum hafif ama hacmi fazla bir metaldir. Yumuşak, hafif ve gümüş görünümlü alüminyum geri dönüşümü gerçekleşen metaller arasında ilk sıralarda yer almaktadır bu nedenle Bağcılar alüminyum hurdası alanlar için önemli bir metaldir.

Bağcılar Meydan Hurdacı Firması

Hurdacılık sektörü ülkemizde geri dönüşüm sektörüne bağlı olarak son yıllarda büyük bir rağbet görmeye başladı. Firmamız da hurdacılık alanında büyük adımlar atarak İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet vermeye başladı. İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Bağcılar hurdacı kuruluşları ile de ortak çalışma yapan firmamız sizlere Bağcılar’da hurda alan yerleri bulmanızda ve en yüksek fiyatı veren hurdacıyı bulmanız konusunda yardımcı oluyor.

Bağcılar Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile Bağcılar’da hurda alımlarına devam etmektedir. Bağcılar bölgesinde her nevi hurdayı adresten alıyoruz. Ayrıca şantiye hurdası ve  fabrika hurdası alımları da yapmaktayız.

Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Bağcılar’a bağlı olan Kemalpaşa mahallesinde de hurda demir alan yerleri ve diğer hurda çeşitlerini alan yerleri bulmanız konusunda yardımcı olan firmamız bu bölgede yıllardır hizmet verdiğinden dolayı böyleye yabancı değildir. Kemalpaşa mahallesinde hurda demir alım satım işlemlerinizi firmamız aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kazım Karabekir Hurdacı

Kazım Karabekir Mahallesi hurdacılık sektörünün yaygın olduğu mahallerdendir. Mahallede gerek ev hurdası gerekse inşaat ve fabrika hurdası yoğunlukla çıkmaktadır. Kazım Karabekir hurdacı ile ilgili bilgi almak veya hurda satış işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Hürriyet Mahallesi Geri Dönüşüm İşleri

Bağcılar ilçesinin Hürriyet mahallesinde son dönemde gerek belediye çalışmaları, gerekse mahalle halkının duyarlılığı sonucu geri dönüşüm sektöründe adımlar atılmaya başlandı. Geri dönüşüm işleri ile ilgili hizmet veren firmamız da uzun yıllardır bu mahallede de hizmet vermeye devam etmektedir.

Hurda kablo geri dönüşümü

Göztepe Mahallesi Bakır Hurdası Alım Satımı

Göztepe Mahallesi Bağcılar’ın önde gelen ve en eski mahallelerinden biridir. Hurdacılık sektörü alanında da önemli bir yer tutan Göztepe Mahallesinde bakır ve kablo hurdası alım satım işlemlerinizde ve diğer hurda türlerinin satım işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Firmamız en iyi ve en yüksek fiyatlardan alım yapar.

Çınar Mahallesi En Yakın Hurdacı

Hurdacılık sektöründe müşterilerimizin çoğunlukla yaşadıkları problemler içerisinde yer alan kendilerine en yakın hurdacıyı bulma konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Çınar mahallesine en yakın hurdacıyı bulma konusunda sizlere yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar 15 Temmuz’da Hurda Alanların Telefon Numarası

Bağcılar bölgesinde hurda piyasasında önemli bir yere sahip eski adı ile Evren, yeni adıyla 15 Temmuz mahalleside hurda alım satım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. 15 Temmuz mahallesinde hurda alanların telefon numaralarına ve en güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnönü Mahallesi Alüminyum Satın Alımı

Alüminyum ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alım satım işlerini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un diğer tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi İnönü mahallesinde de yerinde ve yüksek fiyata alım işlemlerini yapıyoruz. Ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. İnönü civarında alüminyum satın alımı işlemlerinizi bizim aracılığımız ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Servislerimiz Fatih Mahallesinde

Hurdacı servislerimiz İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bağcılar bölgesinde de hizmet veren hurdacı servislerimiz artık Fatih Mahallesinde de hizmet vermeye başladı. Elinizde satmayı düşündüğünüz hurdalarınız varsa bizimle iletişime geçin size en yakın hurdacı servisimizi yönlendirelim.

Mahmutbey Hurdacılık Sektörü

İstanbul’un önemli mahallelerinden birisi olan Mahmutbey, hurdacılık sektörü içinde önemli bir mahalledir. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası vb. hurda çeşitlerinin yoğun çıktığı bir mahalledir. Mahmutbey hurdacılık sektörü ve size en yakın hurdacı bilgileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kirazlı’da Kablo Hurdası

Bağcılar’ın Kirazlı Mahallesi kablo hurdası bakımından yoğunluk yaşanan mahallelerdendir. Son zamanlarda İstanbul’un diğer tüm semtlerinde olduğu gibi Kirazlı’da da hurdacılık sektöründe büyük bir artış yaşandı. Kirazlı’da kablo hurdası satım işlemlerinizi firmamız aracılığı ile hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Bağcılar Hurdacı

İstanbul’da hurda denince akla hemen olarak ilk olarak Bağcılar hurda alımı yapan yerler gelir. Birçok kişinin küçümsediği bu iş aslında oldukça önemlidir. Hurdacılığın ülke ekonomisine yararı oldukça büyüktür. Başka ülkelere nazaran bizim ülkemizde hala çöplerden hurda temin eden bir sürü insan var ama aslında böyle olmaması gerekmektedir. Son zamanlarda İstanbul bu durum için biraz daha gelişme gösterdi ve ilerleme kaydetti. Büyük şehirde yaşayan ve daha modern olan insanlar en yakın hurdacıyı arayıp iletişime geçerek hurdalarını satmaktadır. Hurda denilince insanların aklına küçük şeyler ve kısıtlı şeyler gelmektedir fakat hurdanın alanı oldukça geniş bir yelpazededir.

Bağcılar’da Hurda Alımı Yapan Yerler

Bağcılar hurda alımı yapan yerler, Kemalpaşa mahallesi, Kazım Karabekir hurdacı mahallesi, Hürriyet mahallesi, Göztepe mahallesi, Çınar mahallesi, olarak bilinmektedir. Hurdacılık, eskiden beri günümüzde var olan eşyaları tekrar belli dönüşüm yollarıyla dönüştürülmesidir. Bu işle ilgilenen kişiler hurdaları çöpten veya iş yerlerinden toplarlar bu işleri yapan sorumlu esnafa satarlar ve tekrar yenilenmiş olup bizlerin karşısına çıkar.

Bağcılar Hurda Fiyatları Nelerdir?

Bağcılar hurda fiyatları metal cinsine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin birkaçından bahsetmek gerekirse;  kurşun hepimizin de bildiği üzere çok önemli bir maddedir. Birçok alanda büyük rol oynayan bir metal.Kurşunun en önemli kullanım alanlarından ikisi akü ve pildir. Hurda levha kurşun ve hurda çatı minare kurşun olmak üzere iki çeşit olmaktadır. Fiyatları 11-13 TL arası değişmektedir. Bakırı diğer metallerden ayıran özelliği iletken olmasıdır. Teknolojinin ve elektronik eşyaların olmazsa olmazıdır. Bakırın işlenmesi de oldukça maliyeti yüksek bir metaldir. Elektrik ve teknolojik alanda oldukça değerli olan bakırın hurdası yapılırken maliyetinden çok daha düşük fiyata gittiği için hurdası çok önemlidir.Bakırın kg fiyatları 34-38 TL arası cinsine göre değişmektedir. Demir, doğada en dayanıklı metaldir. Hemen hemen her malzeme üretiminde kullanılır oldukça önemlidir. Demirin hurda alım fiyatları ise kg fiyatı 0.02Kr ile 1.78TL  arası değişmektedir.
Yıllar geçtikçe paslanan kullanılmayan çürümüş olan birçok eşyanın bir süre sonra yeri hurdacılardır. Böylelikle sizde kullanılmayan eşyalarınızı hurdacılara verecek ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz.

Bağcılar Hurdacı Firmalarının Geldiği Diğer Semtler

Hurdalarınızın alımında firmamız, Yıldıztepe mahallesi, Güneşli mahallesi, Evren mahallesi, 15 temmuz mahallesi, Bağlar mahallesi , Fevzi çakmak mahallesi, Yenimahalle mahallesi, Yavuz selim mahallesi , Sancaktepe mahallesi, Barbaros mahallesi, Demirkapı mahallesi, Yenigün mahallesi, 100. Yıl mahallesi ve Merkez Mahallerine hizmet sunmaktadır. Buralardan krom, çinko, alüminyum, bakır ve demir hurdaları kapıya gelerek alınır. Ücreti hemen peşin olarak ödenir. Detaylı bilgi için 0532 559 7340 hurdacı telefonu üzerinden ve Whatshapp‘dan bize ulaşabilirsiniz. Whatshapp üzerinden bize hurdanızın resmini atarsanız size fiyat verilecektir.


Bağcılar hurdacı

Bağcılar Hurdacı/ Hurda Alan Yerler Bağcılar

Bağcılar hurdacı Yavuz Metal olarak 1999 yılında ilk çalışmalarımıza başladık. O dönemlerde mesleğimizin ismi hurdacılık diye adlandırılıyordu. Fakat, gelişen teknoloji ile beraber artık hurdacılık yerine geri dönüşüm sektörü adını almıştır.  Sizde bağcılar hurda alan yerler arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.  Hurda alım satım hizmetlerinin yanında birçok hizmette sağlıyoruz. Bina, fabrika gibi yerlerin yıkımını da gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için önemlidir. Bu nedenle de onların isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizde 7/24 saat bizden kesintisiz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı, Müşteri Odaklı Hizmet

Amacımız bağcılar hurdacı olarak müşteri odaklı hizmet vermektir. Firmamız; torna talaşı, teneke hurda, sac hurda, paket hurda, izabelik hurda ve demir çelik hurda çeşitlerini alırız. Sizlerin zahmet etmesine gerek kalmadan adresinizden hurda alımını gerçekleştiriyoruz.  Bir köşede öylece bekleyen hurdalar sağlığa ve çevreye çok zararlıdır. Bu sebeple bu hurdaları bekletmek yerine bize ulaştırabilirsiniz. Hurdalarınız değerinden alınır ve sizlere nakit bir şekilde ödeme yapılır. İtina ile adresinizden malzemelerinizi alıyoruz ve sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Sizde bizden dilediğiniz hizmeti en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Olarak Aldığımız Hurdalar

Bağcılar hurdacı; geri dönüşüm sektörüne uzun yıllar öncesinden başlamıştır. Firmamız her türlü atığı toplar ve geri dönüşüme kazandırır.  Kurulduğumuz günden bu yana prensibimiz budur. Uzman çalışanlarımız mevcuttur.  Araç filomuz ise geniştir. Sizlere layığı ile hizmet vermek için bu sektörde profesyonel bir şekilde çalışırız. Bu sebeple de hızlı bir şekilde büyüyen şirket haline dönüştük.  Peki, Bağcılar hurdacı olarak aldığımız hurdalar nelerdir? işte detaylar

 • Sarı hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Alüminyum burada
 • Pirinç hurdası
 • Bakır hurdası
 • Metal hurdası
 • Kızıl tel
 • Kablo
 • Kalay hurda
 • Gümüş hurdası
 • Altın hurdası
 • Maden hurdası
 • Krom hurdası
 • Nikel hurdası
 • Plastik hurdası
 • Naylon hurdası

Yukarıda saydığımız hurdalar adresinizden tartılarak geri alınır. Fiyatlarımız yüksektir ve hurdalarınız yüksek fiyata sizlerden teslim alınır. Tartma işlemini gerçekleştirmeden hiçbir hurdayı almıyoruz.  Çarpma işlemini ise elektronik kantarlarla ve yanınızda gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple de bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hurdalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı, Geri Dönüşüm Hizmeti

Çevre bilinci ve sosyal sorumluluk kapsamında hareket sağlayan bağcılar hurdacı firmamız; malzemelerin geri dönüşmesi için büyük çabalar sarf eder. Bağcılarda bulunan bütün semtlere geliyoruz ve hurdaları alıyoruz. Tesislerimiz vardır ve tesislerimizde hurdalar ayrıştırılır. Daha sonra ise belirli miktara ulaşan hurda çeşitleri geri dönüşüme gönderilerek işlenir. Her türlü hurdanız adresinizden teslim alınır.
Bu konuda yelpazemiz çok geniştir ve müşterilerimize birçok hizmeti sağlarız. Sizlere hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7/24 saat hizmet sağlamak bizim için onur dur.

Bağcılar Hurda Alanlar

Firmamız iş güvenliğini dikkate alarak çalışmalarına başlamaktadır. Söz verdiğimiz tarih ve saatte mutlaka adresinize gelerek  hurdalarınızı teslim alırız. Ödeme konusunda herhangi bir tedirginlik duymanıza da gerek yoktur. Hurdalarınız çıkartıldıktan sonra ödemeleriniz adresinizde ve sizin mekanınızda gerçekleşir ve sonra hurdalarınız teslim alınır.
Gelecek nesillerin sağlıklı bir dünyada yaşaması için hurdaların geri dönüşüme gönderilmesi bir gereksinimdir. Geri dönüşüme ne kadar çok hurda malzeme giderse ülke ekonomisi de o kadar yüksek seviyelere ulaşacaktır. Sizde ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak isteyenlerdenseniz bağcılar hurda alanlar firmamıza kullanım ömrünü tamamlanmış hurdaları bizlere ulaştırabilirsiniz.
Size bir telefon kadar yakınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir