Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı;

Yavuz Metal olarak Misyonumuz geri dönüşüm nitelikli her türlü atıkla ilgili gerekli lisanslara sahip olmak ve çalışma konusuna giren tüm bu atıkları çevre ve insan sağlığına en uygun koşullarda ülke ekonomisine geri kazandırmaktır.

Bayrampaşa, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve inşaat sektörünün hızla arttığı bölgelerden biridir. Bu yüzden firmamız Bayrampaşa hurda alımı faaliyetleriyle Bayrampaşa’da hurda geri dönüşüm hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız, Bayrampaşa Sanayi Sitesi, İşkent Sanayi Sitesi, Alba Sanayi Sitesi, Ayrancılar Sanayi ve çevresi yanında Cevat Paşa, Yıldırım Mahallesi, Kocatepe, Kartaltepe, İsmet Paşa, Altıntepsi, Murat Paşa, Terazidere, Vatan, Ortamahalle ve Yenidoğan semtlerinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Sizde Bayrampaşa hurdacı hizmetimizden yararlanarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Elektrik panosundan veya inşaat molozlarından arta kalmış hurda kablo vb hurdalarınızı firmamıza en iyi fiyatlarla satabilirsiniz.

İş Yerinizden  eskimiş  eşyaları, bozulan elektronik cihazları ya da metal hurda değeri taşıyan eşyalarınızı satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Kullanmadığınız eşyalarınızı hurda olarak satmadan önce piyasada hurda fiyatları için araştırma yapabilirsiniz. Her sene hurda alım satım fiyatları değişiklik gösterir. Bunun sebebi piyasadaki fiyat dengelerinin ve döviz kurlarının değişimidir. Fakat piyasa durumları ne kadar değişirse değişsin değerini kaybetmeyen hurdalar da vardır.

Demir, bakır gibi metal hurdalar ya da kağıt, karton, pet şişe gibi işlenmesi kolay ve kullanım alanı çok fazla olan hurdalar her zaman değerlidir. Evinizde biriktirerek daha sonra toplu halde de satışlarını yapabilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa hurdacı arayışınız var ise evinize en yakın hurdacıyla irtibata geçebilirsiniz.

Bayrampaşa hurdacı
Bayrampaşa hurdacı

Hurdacılık yalnızca alım satım ile değil sosyal yardım kampanyaları ile de yapılır. Plastik kapak toplama kampanyası buna bir örnektir. Günümüzde çoğu firma artık geri dönüşüme uygun ve doğa dostu plastik ham maddesi kullanır. Bu ham maddeden yapılan ürünler de daha sonra geri dönüşüm tesislerinde yeniden işlenir.

Büyük plastik ürün üretimi yapan fabrikalarda her üretimden sonra plastik atıklar oluşur. Bu atıklar toplanıp yeniden plastik ham maddesine dönüştürülmek için geri dönüşüm tesislerine gönderilirler. Plastik pet şişe ve plastik şişe kapakları da en çok geri dönüşümü yapılan ürünlerden biridir.

Hurda Klima Satış Fiyatları

Hurda klima   kullanılamayacak hale geldiğinde hurda olarak değerlendirilebilir. Ülkemizde büyük Klima Hurdası hurdalıkları vardır. Hurdacılar buralara giderek değerini kaybetmemiş hurdaları toplarlar. Hurda Klima satış içindeki yedek parçalar dolayısıyla oldukça kıymetlidir.

Klimanın bozulması her parçanın kullanılmaz hale geldiği anlamı taşımaz. Bu sebeple Hurda Klima parçalanarak işe yarar durumda olan kısımları alınır. Akü de hurda olarak değerlendirilen ve piyasada çok olan bir malzemedir.

Geri dönüşüme uygun olan ama farkında olmadığımız pek çok eşya vardır. Bu konuda bilinçlenmek çevremize daha dikkatli bakmamızı sağlar.

Hurda Alış Satış Fiyatları – Bayrampaşa Hurdacı

Evinizdeki ve iş yerinizdeki hurda malzemelerini o yılın piyasa fiyatlarına göre satabilirsiniz. Burada önemli olan size piyasanın altında fiyat vermeyecek ve güvenilir bir hurdacı ile çalışmaktır. Örneğin hurda bakır satış fiyatı yazarak arama yaptığınızda internetten en güncel rakamları bulabilirsiniz.

Elinizdeki bakır malzemelerin kaç kiloya denk geldiğini tahminen ölçtüğünüzde size teklif edilecek fiyatı da tahmin edebilirsiniz. Tahmininizin altında fiyat gelirse satmamalısınız.

Güvenilir bir hurdacı ile düzenli olarak çalışmak sizin için ek gelir sağlar ve ev ekonomisi için de faydalı olur. Geniş anlamda ise ülke ekonomisine katkı sağlamış olursunuz. Ülkemizin kalkınması için hurdacılık sektörü çok önemlidir.

Hurda Bilgisayar Satış

Evimizdeki elektronik cihazlarımızın belirli bir ömrü vardır. Her sene yeni modelleri çıkar ve eski modeller birikerek yer kaplayabilir. Çöpe atmaktansa bu cihazları hurda olarak satabilirsiniz. Hurda  satışı gibi da hurda olarak değerlendirebilirsiniz.

Hurda satış fiyatları ne kadar eski olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Yedek parçaların yeniden değerlendirilmesi sektör için de devamlılığı sağlayarak dışarıya bağımlılığı azaltır.

Ek bir gelir elde etmek için evinizdeki eşyaları değerlendirebilirsiniz. En yakın hurdacı ile irtibata geçerek fiyat alabilirsiniz.