İstanbul Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul güncel hurda fiyatları son dönemlerde büyük artış göstermiştir. Bu nedenle elinizde bulunan ve kullanmadığınız, değiştirdiğiniz metaların çöpe atılmasından önce hurdacılar vasıtası ile geri dönüştürülmeye uygun olup olmadığını da incelemenizi gerekiyor.

Güncel hurda fiyatları üzerinden gerekli olan hesaplamaların yapılmasının hemen sonrasında satış adımı tamamlanacaktır. Size direkt olarak materyal karşılığında nakit ödeme yapacak olan firmalar ile iş birliği kurmanız daha makul olacaktır. Alım satım adımının da resmi bir sözleşme üzerinden beyan edilmiş olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Mümkün mertebe bilinmiş ve tanınmış hurdacılarla işbirliği yapmaya özen gösteriniz.

Gerçek Hizmet Veren Hurdacılık Firmaları ile İş Birliği Yapın

İstanbul güncel hurda fiyatları hesaplanırken daha hakkaniyetli bir fiyat cetvelinin oluşturulması için özellikle resmi olarak hizmet veren firmalar ile iş birliği yapılmalıdır. Profesyonel olarak resmi belgeler ışığında kurulmuş olan firmalar ayrıştırmanın yapılmasından hurda karşılığında ödemenin yapılma sürecine kadar sorunsuz şekilde hizmet vermektedir. Daha öncesinde hurdacılardan hizmet alan ve ödeme alan kişilerin yorumlarına bakmak da bu süreç içerisinde size yol gösterecektir.

Bina Yıkım Hizmeti

İstanbul en güncel hurda fiyatları hesaplanırken bazı hizmetler karşılığında ücretsiz olarak da süreç tamamlanabilir. Örneğin kişilerin binalarının yıkımının talep edilmesinin hemen sonrasında molozlardan çıkacak olan geri dönüştürülebilir malzemelerin fiyat analizi yapılacaktır. Bu şekilde bina yıkımı için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bunun yerine molozlardan çıkan demir bakır gibi ürünler hurdacılara verilecektir. Bina yıkım anlaşmalarında maddelerin açık ve anlaşılır olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Her iki tarafın haklarının korunması için bu resmi prosedür hususları çok önemlidir.

Profesyonel ve Hızlı Hizmet Alın

Dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de bizzat keşif hizmeti alarak hurdaların değeri belirlenebilmektedir.

  • Profesyonel hizmet birimlerinden istifade ederek bina yıkımından hurdaların fiyatlandırılmasına kadar yetkin bir süreçten faydalanacaksınız.
  • Firmaların belirttiğiniz adrese olabildiğince hızlı ekip aktarması da büyük önem arz ediyor. Hurdacılık sektöründe çevreciliğin parlayan etkisi ile hızlı hizmet ve yüksek kalite artık daha erişilebilir.

Geri dönüşümün önem kazanması ile beraber son dönemlerde bu materyallerin büyük bir kazanım sunduğu ayrıca dikkat çekmektedir.

Facebook’da bizi takip edin!

Hurda Kablo Alımı

Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları

Aşağıda ki listede güncel hurda kablo fiyatlarını bulabilirsiniz. Fakat en güncel fiyat için mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
Hurda fiyatı hususunda aklınıza takılan her türlü soruyu müşteri danışmanlarımıza sorabilir, firmamızdan fiyat alabilirsiniz.
En iyi fiyatlardan hurdaların satışını yapmak için bizimle iletişime geçin. Hurda alüminyum,  hurda bakır, Sarı, hurda demir, Paslanmaz, Plastik, Kağıt fiyatlarını aşağıda ki bulabilirsiniz.

güncel hurda fiyatları
güncel hurda fiyatları

Hurda demir fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda alüminyum, sarı, plastik, kağıt, krom, hurda kablo, hurda kurşun, çinko, zamak ve hurda elektronik kart fiyatları gibi pek çok hurda malzemesinin KG cinsinden fiyatları aşağıda ki tabloda yazmaktadır.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Çinko Fiyatları

Hurda kablo fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları sürekli değişen metal borsasına göre sürekli artıp azalmaktadır. Firmamız piyasa verilerini yakından analiz ederek siz değerli müşterine en iyi hurda bakır fiyatı vermektedir. Bakır doğada az bulunması nedeniyle son derece önemli bir metal çeşididir. Isıyı ve elektriği son derece iyi iletmesinden dolayı iletkenlerde, klima gibi cihazlarda kullanılır. En yaygın olarak ise elektrik kablolarında bulunmaktadır. Kullanım alanı bu kadar yaygın olan bir metalin hurdası da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bakır hurdası fiyatı için bizlere mesaj atabilir veya bizi arayarak en yüksek hurda fiyatını bizden alabilirsiniz. Alımlarımız daima nakit olarak yerinizden yapılmaktadır.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları haftalık veya aylık olarak artıp azalmaktadır. Genellikle ülkemizde inşaat sektörü göz önünde bulundurularak gelişen hurda demir fiyatı günümüzde en üst seviyelere ulaşmıştır. Özellikle DKP, ekstra ve demir talaşı fiyatı verirken, en iyi fiyat verebilmek adına elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

İnşaat yıkım hurdası, teneke, toplama ve pik döküm demir gibi ürünleri de satın alıyoruz. Hurda demir alımlarımız esnasında tüm yükleme, taşıma ve nakliye ücretleri firmamız tarafından karşılanmakta olup, ekstra bir ücret talep edilmez. Hurda alımlarımız sonrasında ödemesi elden veya banka hesabınıza nakit olarak yapılmaktadır.

İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli ve Edirne, Bursa ve İstanbul’a yakın iller başta olmak üzere tüm Türkiye’den hurda alımları yapıyoruz.
Hurdalarınızı satabilecek size en yakın hurdacı arıyorsanız size bir telefon kadar uzağız. Bize danışmadan hurdanızı satmayın..

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum fiyatları değişen LME borsası ve USD kuruna bağlı olarak değişmektedir. Hurda Alüminyum fiyatları verirken dikkat ettiğimiz en önemli husus elinizdeki hurdanın durumu da göz önünde bulundurulmaktadır.

Örneğin hurda ofset matbaa kalıbı, yumuşak alüminyum fiyatı oldukça yüksek iken; sert, kutu ve talaş hurdalarının fiyatları çok daha düşük seviyededir. Profil alüminyum hurdası fiyatını etkileyen en önemli hususlardan biri boyalı olup olması ve üzerinde demir bulunup bulunmamasıdır.

Eğer profil alüminyum hurdasının üzerinde demir varsa, bir miktar fire düşülerek alım yapılmaktadır. Alüminyum hurdasının cinsi de fiyatlarına etki etmektedir.
Mamulün saflık derecesi ne kadar yüksek olursa o kadar iyi fiyattan alım yapılmaktadır.

Hurda Kablo Fiyatları

Elektrik tesisatından artan ve kullanılmayacak hurda kablo ve/veya inşaat hurdalarında meydana gelen hurda kabloların fiyatları günümüzde değişen LME borsası ve USD kuruna bağlı olarak belirlenmekte olup, gün gün değişebilmektedir.
Kablonun türüne ve çeşidine göre belirlenen fiyatlar, günlük olarak değiştiği için sabit bir fiyat yoktur.

Elinizde eğer hurda kablolarınız varsa ve satmak istiyorsanız en iyi ve güncel fiyatı firmamızdan alabilirsiniz.
En güncel fiyatlar için hemen bizi arayın.

Facebook‘da bizi takip edin!