2021 Hurda Kablo Fiyatları

2021 Güncel Hurda fiyatları

2021 Güncel hurda fiyatları aşağıda listeden bulabilirsiniz.
Hurda fiyatı hususunda aklınıza takılan her türlü soruyu müşteri danışmanlarımıza sorabilir, firmamızdan fiyat alabilirsiniz.
En iyi fiyatlardan hurdaların satışını yapmak için bizimle iletişime geçin.

Hurda alüminyum,  hurda bakır, Hurda Sarı, hurda demir, Hurda Paslanmaz,  Hurda Plastik, Hurda Kağıt ve Hurda Kablo fiyatlarını aşağıda ki listeden bulabilirsiniz.

Hurda demir fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda alüminyum, hurda sarı fiyatları, hurda plastik fiyatları, hurda kağıt fiyatları, hurda krom fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda kurşun fiyatları, hurda çinko fiyatları, hurda zamak ve hurda elektronik kart fiyatları gibi pek çok hurda malzemesinin kilogram cinsi olarak fiyatlarını aşağıda ki tablodan inceleyebilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Çinko Fiyatları

 

Hurda kablo fiyatları
Hurda kablo fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları sürekli değişen metal borsasına göre sürekli artıp azalmaktadır. Firmamız piyasa verilerini yakından analiz ederek siz değerli müşterine en iyi hurda bakır fiyatını vermektedir. Bakır doğada az bulunması nedeniyle son derece önemli bir metal çeşididir. Isıyı ve elektriği son derece iyi iletmesinden kaynaklı iletkenlerde, klima gibi cihazlarda ve en yaygın olarak elektrik kablolarında bulunur. Kullanım alanı bu kadar yaygın olan bir metalin hurdası da oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Bakır hurdası fiyatı için bize Whatshapp'dan mesaj atabilir veya bizi arayarak en yüksek hurda fiyatını bizden alabilirsiniz. Hurda alımlarımız tonaj gözetmeksizin daima nakit olarak yerinizde yapılmaktadır.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları haftalık veya aylık olarak artıp azalmaktadır.
Genellikle ülkemizde inşaat sektörü göz önünde bulundurularak gelişen hurda demir fiyatı günümüzde en üst seviyelere ulaşmış vaziyettedir. Özellikle DKP, ekstra ve demir talaşı fiyatı verirken, en iyi fiyat verebilmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İnşaat yıkım hurdası, teneke, toplama ve pik döküm demir gibi ürünlerin hurdalarını da satın almaktayız. Hurda demir alımlarımız esnasında tüm yükleme, taşıma ve nakliye ücretleri firmamız tarafından karşılanmakta olup, ekstra bir ücret talep edilmez. Hurda alımlarımız sonrasında ödemesi elden veya banka hesabınıza nakit olarak yapılmaktadır.
İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli ve Edirne başta olmak üzere tüm Türkiye genelinden hurda alımları yapmaktayız. Hurdalarınızı satabilecek size en yakın hurdacı arıyorsanız size bir telefon kadar uzağız.
Bize danışmadan hurdanızı satmayın..

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum fiyatları değişen LME borsası ve USD kuruna bağlı olarak değişmektedir. Hurda Alüminyum fiyatları verirken dikkat ettiğimiz en önemli husus elinizdeki hurdanın durumu da göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin hurda ofset matbaa kalıbı, yumuşak alüminyum fiyatı oldukça yüksek iken; sert, kutu ve talaş hurdalarının fiyatları çok daha düşük seviyededir.
Profil alüminyum hurdası fiyatını etkileyen en önemli hususlardan biri boyalı olup olması ve üzerinde demir bulunup bulunmamasıdır. Eğer profil alüminyum hurdasının üzerinde demir varsa, bir miktar fire düşülerek alım yapılmaktadır. Alüminyum hurdasının cinsi de fiyatlarına etki etmektedir.
Mamulün saflık derecesi ne kadar yüksek olursa o kadar iyi fiyattan alım yapılmaktadır.

Hurda Kablo Fiyatları

Elektrik tesisatından artan ve kullanılmayacak hurda kablo ve/veya inşaat hurdalarında meydana gelen hurda kabloların fiyatları günümüzde değişen LME borsası ve USD kuruna bağlı olarak belirlenmekte olup, gün gün değişebilmektedir.
Kablonun türüne ve çeşidine göre belirlenen fiyatlar, günlük olarak değiştiği için sabit bir fiyat yoktur.
Elinizde eğer hurda kablolarınız varsa ve satmak istiyorsanız en iyi ve güncel fiyatı firmamızdan alabilirsiniz.
Size bir telefon kadar yakınız.

Facebook'da Bizi Takip Edin!