İkitelli Hurdacı

İçeriğimizde Nelerden Bahsettik?

 

İkitelli Hurdacı

İkitelli Hurdacı Hurda Kullanılmaz hale gelen özelliğini kaybeden ama geri dönüşümü mümkün olan malzemelerin tamamına hurda denir, işi hurda toplamak olan hurdacı devletlerin atık yönetimlerinde ki ilk önemli basamaktır. Geri kazanım projeleri ile aynı kategoride değerlendirilmesi gereken hurdacılık; sektörü atık olarak adlandırılan ama değersiz atıkların dışında parasal bir değere sahip olan hurdaların toplanması noktasında önemli bir yer kaplar. Doğal kaynakların korunmasına, çevre kirliliğinin azaltılmasına katkı sağlayan İstanbul hurdacı mesleğini yapanlar ülke ekonomisine de çok ciddi oranlarda katkı ortaya koyarlar.

Hurda önceleri eski metal, cam, plastik ve kağıt malzemeler olarak bilinirdi oysa şimdi teknolojik gelişmeler sayesinde; çok daha fazla çeşit malzeme hurda kategorisinde değerlendirilmekte. Doğal kaynakların korunması ve atık israfına son verilmesi için vatandaşlar duyarlı olmalı ve en yakın hurdacı ile eskiyen kullanılmaz hale gelen eşyalarını geri dönüşüm ile ekonomiye yeniden kazandırmalı.

 

ikitelli hurdacı
ikitelli hurdacı

 

İkitelli Bakır Hurdası Alanlar

Elektrik, elektronik, inşaat ve ulaşım gibi birçok sektörün atıklarından çıkan ancak bu atıklardan ayrıştırılan bakır hurdası metal hurdalar arasında en değerli hurdadır. Elektriği iletme özelliği, kolay şekil alması ve dayanıklı malzeme olması nedeni; ile birçok sektör tarafından kullanılan bakır metali pirinç ve bronz alaşımlarının üretiminde de kullanılır. Hurdacılık sektöründe bu özelliklerinden dolayı değerli bir hurda olan bakır çeşit ve özelliklerine göre depolanır, İkitelli bakır hurdası alanlar metali özelliklerine göre ayrıştırırlar.

İkitelli Demir Hurdası Alanlar

Demir dünyada en sık rastlanan geri dönüşümü kolay metaldir ve bu nedenle hurdacılık sektöründe vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Sanayide ki her sektör tarafından kullanılan demir aynı zamanda çelik üretiminde de kullanılmasından dolayı ekonomiye ciddi katkılar sunmaktadır. Hurdası ile yenisi arasında fiyat farkının olmaması da hurdacılık sektöründe demir hurdasının değerini arttırmaktadır. İkitelli demir hurdası alanlar her türlü hurda demiri titizlik ile söker, keser ve nakliyesini gerçekleştirir.

İkitelli Sarı Hurdası Alanlar

Hurdacılık sektöründe sarı hurdası olarak nitelendirilen metal pirinçtir. Altın sarısı bir renge sahip olmasından dolayı bu ismi alan pirinç; metali bakır, ve çinko karışımından elde edilen dayanıklı bir alaşımdır. İletken yapıya sahip olan pirinç korozyona uğramaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür . İkitelli sarı hurdası alanlar tarafından önemli malzemedir. Hurdacılık zaman içerisinde önemli bir sektör halini aldı öyle ki sektör artık kendi kurallarını belirleyen ve hurda fiyatlarıkonusunda piyasada dengeleyici bir hal aldı.

 

ikitelli hurdacı
ikitelli hurdacı

 

İkitelli Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hafif ama hacmi fazla olan ve birden fazla sektörde kullanılan bir metaldir. Hurdacılık sektöründe belki de en fazla alım satımı yapılan metal olan alüminyum hurdası birçok sektörün atıklarından elde edilir. İkitelli alüminyum hurdası alanlar tarafından toplanan metal atölye ve fabrikalarda geri dönüşümü yapılarak kullanılır.

İkitelli Başakşehir Hurdacı

Hurdacılık, çokta eski olmayan ve 45-50 yıllık bir geçmişe sahiptir. Eskiden hurdacılık sadece toplanma işini denirken ve henüz gelişmemişken şimdi resmen eski bir üründen yeni hammadde elde ediyoruz. Son dönemlerin en popüler işi de hurda alım satım işi olmuştur. Çünkü devletimiz de bu işi desteklemektedir. Hem kullanmadığınız ürünü satıp para kazanmaktasınız hem de doğaya katkıda bulunmaktasınız. Her zaman müşteri memnuniyetini önemsemiş Başakşehir hurda ekibi (Yavuz Metal) olarak işlerini en layığı ile yapmaya çalışıyorlar. Her türlü hurdayı seçerek yerine göre işleyerek hammaddeye dönüştürmekte. 7/24 hizmet vermekte olan hurdacılar güler yüzlü ve oldukça işinin ehli olan insanlar. Yapılan bu işlemle çokça enerji tasarrufu etmekteyiz. İnsanlar bu yöntemle geçimlerini sağlamakta. Sizlerde evlerinizde yer eden gereksiz eşyaları hayatınızdan çıkarıp üzerine nakit para elde etmektesiniz. Başakşehir’ de her türlü bakır, krom, kablo, demir, alüminyum … hurdalarınızı alıp geri dönüşüm sağlamaktayız.

İkitelli Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları cinsine ve şekline göre değişmektedir. Birçok hurda kablo türü vardır ve bu tiplere göre fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Örneğin İkitelli hurda fiyatları 2021’nin en güncel fiyatlarıdır. Fiyatları Telefonla veya internet sitemizi ziyaret ederek sorgulayabilirsiniz ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

İkitelli’de Hurda Alım Satımı

İkitelli hurdacı, yani Yavuz Metal her türlü hurdanın alınıp satıldığı yerdir. Dürüst ticaret ile oldukça güvenilir hizmet vermektedir. İnsanların eskiyen bozulan eşyalarını çöpe atmak yerine işlenip yeniden yapılmasına verilen addır hurda. Geri dönüşümün en önemli yapılarından biri olan aslında küçük görülen fakat asla görüldüğü gibi olmayan çok önemli hammadde arayışıdır. Ülkelerin kalkındığı daha çok geliştiği bu büyük yöntem her şeyde oldukça önem arz etmekte. Bir telefon veya internet aracılı ile kolayca ulaşabildiğiniz son derece güvenilir kişilerin çalıştığı mükemmel bir yöntemdir. Kullanmadığınız paslanan veya çürümüş olan bu eşyalarınızın yenilenerek ortaya çıkmasıdır. Eğer İkitelli de güvenilir bir hurdacı araştırıyorsanız çok doğru adrestesiniz. Firmamız tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Arayıp teklif istemek tamamen ücretsizdir. Bize çağrı bıraktığınız takdirde size geri dönüş yaparız. Hurdacılık eskiye nazaran çok daha gelime göstererek geri dönüşüm sağlayan ülke ekonomisine katkıda bulunan bir iş haline gelmiştir. Sizler de bozuk veya ömrü tükenmiş ürünlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İkitelli Hurdacı – İkitelli Hurdacı Firmaları

İkitelli hurdacı firmamız hurdalarınızı gelip adresinizden alır ve değerini nakit bir şekilde öder. İkitelli hurdacı firmaları olarak bu sektörde uzun senelerdir hizmet veririz. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve bizi aradığınızda ekip arkadaşlarımızı kısa süre içerisinde adresinize yollarız. Doğaya saygı duymak  her insanın görevidir. Doğaya atılan her malzeme ise doğanın olumsuz bir şekilde etkilenmesine, çevrenin insan hayatının ve diğer canlıların olumsuz etkilenmesine sebep olur. Bu sebeple de firmamız geri dönüşüm sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet sağlar.  Sizde bu sektörde en iyi firma arıyorsanız İkitelli hurdacı firmalarını tercih edebilirsiniz

 

İkitelli Hurdacı –  Kaliteli  Hizmet En iyi Fiyat imkanı

İkitelli hurdacı her zaman toplumsal değerlere önem veren bir firma olmuştur. Firmamız kurulduğu günden beri  teknolojiyi yakından takip eder ve her geçen gün kendisini yenileyerek geliştirir. Modern bir yapımız bulunur ve şirketimize üst seviyelere çıkarmayı amaçlarız. Sizin de kenarda köşede beklettiğiniz sordular bulunuyor ise hem bu hurdaları bize satarak para kazanabilir hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Sizlere 7/24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktayız. Sizde bizi arayarak kaliteli hizmet imkânından faydalanabilirsiniz hem de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

 İkitelli Hurdacı –  Kaliteli Hurdacılık Hizmeti

İkitelli hurdacı olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteririz. Profesyonel bir şekilde hizmet veren firmaya günümüzde çok sık rastlanmaz. Fakat ikitelli hurdacı tercihler arasında ilk sırada yerini alır. Sizde kaliteli hurdacılık hizmeti almak istiyorsanız ikitelli hurdacıyı tercih edebilirsiniz. Peki, burada fiyatları neye göre belirlenir? Hurda fiyatları tamamı ile hurdanın cinsine göre ve miktarına göre değişir. Aynı zamanda borsanın durumuna göre de fiyatlarda oynama meydana gelir. Bazı hurdalar çok değerli iken bazıları hurdaların fiyatı alt tabandadır. Fakat biz bütün çeşit hurdalarınızıı değerinden alıyoruz ve sizlere asla mağdur etmiyoruz. Siz de bize ulaşarak hurdalarınız da bize teslim edebilirsiniz

 İkitelli’de Hangi Hurdaların Alımı Yapılmaktadır?

İkitelli hurdacı firmamız Yavuz Metal olarak birçok hurdanızı adresinizi gelerek teslim alıyoruz. Sadece hurdalarınızı satmak için değil aynı zamanda piyasa değeri hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz. Sizlere detaylı bir şekilde bilgileri kısa süre içerisinde aktarılmaktadır. Hurdalarınızı bir hurdacıya veya geri dönüşüm firmasına teslim etmeniz ülke ekonomisinin olumlu bir şekilde etkilenmesine sebep olur. Bu nedenle de tavsiyemiz hurdaların çöpe atmak yerine geri dönüşüme kazandırmayı amaç edinmenizi tavsiye ederiz. Şimdi size İkitelli hurdacı olarak alınan hurdalardan bahsetmek istiyoruz.

 

 • Alüminyum hurdası
 • Çinko hurdası
 • Bakır hurdası
 • Kablo hurdası
 • Demir hurdası
 • Krom hurda
 • Kurşun hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Paslanmaz Hurdası

 

 İkitelli Hurdacı – Hurda Alım Merkezi 

İkitelli hurdacı olarak uzun senelerdir hizmet verdiğimiz için bu sektörde önemli bir tecrübe edindik. Tecrübemiz olduğu için ise birçok kişi tarafından tercih ediliriz. Hurda alım merkezimizde topladığımız bütün hurdaları bulundururuz ve daha sonra ise geri dönüşüme kısa süre içerisinde göndeririz. Bir telefon kadar sizlerin yakınınızdayız. Sizde hurda satmak istiyorsanız bize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Firmamızın avantajı nedir? Hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. Firmamızın en büyük avantajı sizlerin hurdalarını yüksek fiyattan almasıdır. Peki, neden hurdalarınız da yüksek fiyattan alıyoruz? Biz hurdalarınızı aldığımız gibi geri dönüşüme gönderiyoruz. Büyük şirketlere satmadığımız için ise hurdalarınızı değerinin üzerinden alıyoruz. Bizim için her zaman ön planda olan müşteri memnuniyeti dile ona göre hareket ederiz. Sizde bize ulaşarak hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı

Yavuz Metal olarak Beylikdüzü’nde Yakuplu, Gürpınar, Barış, Cumhuriyet, Gürpınar, Marmara, Adnan Kahveci, Büyükşehir, Dereağzı, Kavaklı, Sahil Mahallesi en yakın hurdacı hizmeti veriyoruz. Beylikdüzü ve çevre ilçelerden her çeşit hurda Bakır, sarı, demir, Alüminyum, plastik, kağıt, paslanmaz ve diğer tüm hurdaların alımını yapıyoruz. Beylikdüzü hurdacılar hurda alımları yaparken alım sonrası hurdanın ücretini daima nakit olarak ödemektedir. Beylikdüzü hurda alanlar ve hurda alımı yapan firmalar içerisinde önde gelen firmamız size en iyi Beylikdüzü hurda fiyatları vermektedir.

Beylikdüzü En Yakın Hurdacı

Beylikdüzü en yakın hurdacı faaliyetlerimiz bölgede bulunan hurda alım depomuz ile yürütmekteyiz. Beylikdüzü’nde Hurdacı çalışmalarımız neticesinde her sene tonlarca atığı geri dönüşüme kazandırdık. Beylikdüzü geri dönüşümcüler bölgesinde öncü firmalar arasında yer alan firmamız tüm hurda alımlarında güncel fiyatlar vermektedir. Beylikdüzü hurda alan yerler arıyorsanız hemen hurda alımı yapalım. Hurda merkezimizin Beylikdüzü‘nde olması sayesinde kısa zamanda hurda alımı yapabiliriz.

İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi (İBOSB) çevrede bulunan bir çok insana istihdam sağlamaktadır. Sanayide doğal olarak çok miktarda hurda atık ve metal ortaya çıkmaktadır. Tüm bu atıkların alımlarını sanayi bölgesine gelerek yapıyoruz. Beylikdüzü sanayi hurdası alımlarında ve imalat artığı hurda alımlarında en iyi fiyat teklifleri sunuyoruz. Sanayi hurdalarını yerinden gelip alabilecek Beylikdüzün’de hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Beylikdüzü Hurdacı Olarak Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

 • Fabrika İmalat Artığı Metal Ve Plastik Hurdaları
 • Hurda Demir
 • Hurda Alüminyum
 • Hurda Bakır Alımı
 • Hurda Kablo Alımı
 • Hurda Sarı (Pirinç) Alımı
 • Hurda Paslanmaz Alımı
 • Hurda Kağıt
 • Hurda Plastik Alımı
 • Hurda Akü
 • Hurda Kurşun
 • Hurda Krom Alımı
 • Hurda Çinko Alımı
 • Hurda Pleksi
 • Hurda Makina Alımı
 • Hurda Nikel Alımı
 • Hurda Chiller Soğutma Sistemleri
 • Zamak Antimon Hurda
 • Kalay ve Lehim Hurdası Alımı
 • Kablo Hurdası
 • Busbar Hurdası
 • Asansör Hurdası Alıyoruz
 • Hurda Elektrik ve Su Motoru Alımı
 • Hurda Bronz
 • Bina Yıkım Şantiye Hurdası
 • Fabrika Sökümü Yıkımı
 • Jeneratör Hurdası
 • Klima Hurdası Satın Alıyoruz
 • Hurda Ekovat Buzdolabı Motoru
 • Alkopat Dış Cephe Kompozit Hurdası
 • Pimapen ve Pimaş Boru Hurdası
 • Hurda Elektronik Kartlar, LCD Led ve Eski Televizyon TV Ekranı, Tüpü, Bilgisayar ve LCD Ekran Alımı

Beylikdüzü Hurdacılar, uzun senelerden beri siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatları vererek hurdalarınızdan maksimum kazanç sağlamanızı istemektedir. Bir telefonla bize ulaşarak hemen beylikdüzü hurda satışı yapabilir kazançlı çıkabilirsiniz.

Beylikdüzü Hurdacı
Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü’nde Hurda Aldığımız Yerler

Adnan Kahveci Hurdacı
Barış Mahallesi Hurdacı
Büyükşehir Hurdacı
Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı
Dereağzı Hurdacı
Gürpınar Hurdacı
Kavaklı Hurdacı
Marmara Mahallesi Hurdacı
Sahil Hurdacı
Yakuplu Hurdacı

Yakuplu En Yakın Hurdacı

Beylikdüzü yakuplu mahallesi hurdacı olarak özellikle sanayi bölgesinden çıkan imalat artığı hurdalar için oldukça yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Yakuplu hurda alımı yapan yerler arasında bizi tercih ederek en iyi fiyattan hurda satabilirsiniz.

Kavaklı Hurda Alan Yerler

Beylikdüzü Kavaklı hurda alan yerler veya hurdacı telefonu için bizi arayabilirsiniz. Hurdanın miktarı ne olursa olsun Kavaklı’da hurda satmak için hurdaların birkaç adet fotoğrafını çekip bize yollayabilir ve hemen hurdaları satabilirsiniz. Kavaklı hurda alımı yapan yerler içinde sizin istediğiniz bir vakitte gelerek her hurdayı hassas bir şekilde tartıyor ve ödemesini anında sizlere yapıyoruz.

Beylikdüzü Gürpınar Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Beylikdüzü Gürpınar hurda Alüminyum alan firmalar içinden bizi aramanız halinde her çeşit Alüminyum, plastik, kompozit, paslanmaz ve diğer hurdaların alımını yapıyoruz. Beylikdüzü’nde merkezi bulunan hurdacı firmamız ile görüşerek anında hurda satabilirsiniz.

Beylikdüzü Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü hurdacı telefonu sizlerin arayabileceği her saat açık bulunmaktadır. İstediğiniz hemen bizi arayabilir, Wjatshapp’dan mesaj atabilir ve müsait olduğunuz bir vakitte hemen hurdalarınızı satabilirsiniz. Beylikdüzü’nde hurdacı ekiplerimiz tüm yükleme ve taşıma işlerini kendi bünyemizdeki araçlar ve personel ile yapmaktadır.

Adnan Kahveci Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü’nde Adnan Kahveci hurdacı arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Adnan Kahveci hurda alanlar bu mahallede her türlü hurdanın alımını yapmaktadır. Hurda alüminyum, bakır, sarı, kablo, plastik, kağıt, paslanmaz, demir, hurda kablo, sarı hurdası ve diğer pek çok hurdayı satmak için bize ulaşın.

Bağcılar Hurdacı

İçeriğimizde Nelerden Bahsettik?

Bağcılar hurdacı ve geri dönüşüm hizmetine başlayan firmamız hurda alım satım işlerinde profesyonel kadro ve tecrübeli çalışma arkadaşları ile Bağcılar ilçesinde hurda alımı yapmaktadır. Bağcılar ilçesi hurda metal, hurda kağıt ve hurda plastik alımlarında her miktardan hurda almakta ve hizmette kaliteden ödün verilmemektedir. Metalsan metal hurdacılık olarak Bağcılar’da her bölgede hizmet vermekteyiz. Bağcılar ilçesinde metal hurdası inşaat hurdası, atık kağıt toplama alım ve geri dönüşüm sağlanmasında lider firma olmaya gayret ediyoruz.

Bağcılar Hurdacı Firmaları

Yaptığımız her işe hurda taşımaya ve yüklemeye uygun ekibimiz ve araçlar ile gidiyor ve yerinde yükleme ve hurda tartımı yapıyoruz. Bağcılar Hurdacı bir telefon kadar yakınınızda. Hurdacı telefonu arayanlar bize açıp her sorunuza cevap verelim. Güncel hurda fiyatlarıyla ve metal hurdası ile motor hurdası, plastik hurdası, kâğıt karton hurdası alımı yapıyoruz. Telefon veya mesaj ile hurdalar için fiyat veren firmamız hassas tartım yaparak nakit para garantisi ile paraya dönüştürüyor. Bu güne kadar aldığımız her işi zamanında bitirerek her zaman sizleri memnun ediyoruz.

Bağcılar Hurdacılar

Bağcılar Hurdacı olarak her zaman müşteri memnuniyetini elimizden geldiğince sağlamaya çalışıyor ve İstanbul’da hurda sektöründe verdiğimiz hizmetler ile hurdaları satın alıyoruz. Demir hurdası ve Alüminyum hurdaları şirketimiz ve personelimiz tarafından firma araçları ile yerinde tartıp alıyoruz. İstanbul hurda fiyatları ile her zaman en yüksek fiyatları sizlere sunuyoruz. Hurda kağıt, plastik, demir, bakır ve alüminyum hurdaları ağırlığı ve miktarı fark etmeksizin yerinden alıyoruz ve ödemesini yapıyoruz. Hak Metal olarak İstanbul Bağcılar ilçesinde hurda depomuz bulunmaktadır. Bağcılar ilçesinde hurdacılık hizmetine ihtiyacınız varsa size hizmet vermek için bizlere hemen iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz..

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Demir hurdası
Bakır hurdası
Kablo hurdası
Paslanmaz hurdası
Makina parcası hurdası
Alüminyum hurdası
Motor hurdası
DKP hurdası
Kurşun hurdası
Kağıt hurdası
Sarı hurdası
Pirinç hurdası
Plastik hurdası
Akü  hurdası
Krom  hurdası
Bronz  hurdası
Karton  hurdası
Kağıt  hurdası
Sökülecek Hurda  hurdası
Bina Yıkım hurdası
Fabrika Yıkım hurdası
Fabrika Söküm İşleri hurdası

Bağcılar Hurdacı

Bağcılar Hurdacı Geri dönüşümü mümkün olan tüm ürünlerin hurda işi yapılmaktadır, her ne kadar birçok insan tarafından küçümsense de hurdacılık hem ülke ekonomisine hem de doğaya katkısı açısından önemli bir meslektir. Ülkemizde Avrupa’da ki örneklerinden farklı olarak hurdacı profesyonel anlamda bu işi yapmaz halen insanlar şehrin çöplerinden hurda temin etmeye çalışırlar. Oysa teknolojiye ayak uyduran dünya ülkelerinde ki örneklerin ülkemize de artık yansıması gerekli. İstanbul hurdacı sektörü diğer illere göre biraz daha gelişme göstermiş durumdadır gerek hurdanın toplanması gerekse işlenmesi noktasında kurumsallaşmaya yönelme başlamış durumdadır. Metropolde yaşayanlar hem evlerinde ki hem de işyerlerinde ki eski eşyalarını en yakın hurdacı ile iletişime geçerek hurdaya vermektedir. Hurda dendiğinde insanların aklına gelen metal, kâğıt, plastik ve cam eşyalar gelir ancak hurda alanı çok geniştir, geri dönüşüm ile tekrar kullanılması mümkün olan tüm ürünler hurda olarak ticareti yapılan ürünlerdir ve hurda fiyatları arz talep dengesine göre belirlenir.

Bağcılar Bakır Hurdası Alanlar

Bobin bakır, tombak bakır, soyma bakır, lama bakır hurdası, kalın yanık bakır, teneke bakırı, plaka bakır hurdası, filmaşin bakır, trafo bakırı, levha bakırı hurdası, boru bakır, kalıp bakır, bakır talaşı gibi türleri bulunan bakır geri dönüşüm açısından değerli metaldir ve doğada sık rastlanır. Elektrik ve elektronik sanayisinde kullanılan bakır metali geri dönüşüm de üretimde ki maliyetinden daha düşük fiyata mal olduğu için hurdası değerlidir. Bu nedenle Bağcılar bakır hurdası alanlar metalin ticaretinde daha dikkatli davranırlar.

Bağcılar Demir Hurdası Alanlar

Dayanıklı ve doğada çok fazla bulunmasından dolayı demir metali hurdası da fazla olan bir üründür. Birçok sektör tarafından kullanılan demir hemen her malzemenin üretim aşamasında karşımıza çıkar. İnşaatlardaki demir hurdası dışında sanayi de de demir hurdası oldukça fazla yer işgal etmektedir, 1. grup, 2. grup ve talaş olarak çeşitleri olan demir hurdasında fiyatlar demirin cinsine göre belirlenir. Bağcılar demir hurdası alanlar metalin söküm, kesim ve nakliye işini de üstlenmektedir.

Bağcılar Sarı Hurdası Alanlar

Bakır ve çinko hurdalarının karşımı olan sarı hurdası pirinç metalidir, metal geri dönüşüm de ciddi bir potansiyele sahiptir. Sanayi sektörü tarafından tercih edilen pirinç musluk vana gibi ürünlerin imalatında kullanılmaktadır, altın renginde ve parlak özelliğe sahip olmasından dolayı pirinç metali sarı hurda olarak adlandırılmaktadır. Her sektörde aranan ham madde olmasından dolayı Bağcılar sarı hurdası alanların ilgi gösterdiği metaldir.

Bağcılar Alüminyum Hurdası Alanlar

Profil doğrama atölyeleri, tabela üreten iş yerleri ve bazı mutfak eşyalarında kullanılan alüminyum hafif ama hacmi fazla bir metaldir. Yumuşak, hafif ve gümüş görünümlü alüminyum geri dönüşümü gerçekleşen metaller arasında ilk sıralarda yer almaktadır bu nedenle Bağcılar alüminyum hurdası alanlar için önemli bir metaldir.

Bağcılar Meydan Hurdacı Firması

Hurdacılık sektörü ülkemizde geri dönüşüm sektörüne bağlı olarak son yıllarda büyük bir rağbet görmeye başladı. Firmamız da hurdacılık alanında büyük adımlar atarak İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet vermeye başladı. İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Bağcılar hurdacı kuruluşları ile de ortak çalışma yapan firmamız sizlere Bağcılar’da hurda alan yerleri bulmanızda ve en yüksek fiyatı veren hurdacıyı bulmanız konusunda yardımcı oluyor.

Bağcılar Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile Bağcılar’da hurda alımlarına devam etmektedir. Bağcılar bölgesinde her nevi hurdayı adresten alıyoruz. Ayrıca şantiye hurdası ve  fabrika hurdası alımları da yapmaktayız.

Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Bağcılar’a bağlı olan Kemalpaşa mahallesinde de hurda demir alan yerleri ve diğer hurda çeşitlerini alan yerleri bulmanız konusunda yardımcı olan firmamız bu bölgede yıllardır hizmet verdiğinden dolayı böyleye yabancı değildir. Kemalpaşa mahallesinde hurda demir alım satım işlemlerinizi firmamız aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kazım Karabekir Hurdacı

Kazım Karabekir Mahallesi hurdacılık sektörünün yaygın olduğu mahallerdendir. Mahallede gerek ev hurdası gerekse inşaat ve fabrika hurdası yoğunlukla çıkmaktadır. Kazım Karabekir hurdacı ile ilgili bilgi almak veya hurda satış işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Hürriyet Mahallesi Geri Dönüşüm İşleri

Bağcılar ilçesinin Hürriyet mahallesinde son dönemde gerek belediye çalışmaları, gerekse mahalle halkının duyarlılığı sonucu geri dönüşüm sektöründe adımlar atılmaya başlandı. Geri dönüşüm işleri ile ilgili hizmet veren firmamız da uzun yıllardır bu mahallede de hizmet vermeye devam etmektedir.

Hurda kablo geri dönüşümü

Göztepe Mahallesi Bakır Hurdası Alım Satımı

Göztepe Mahallesi Bağcılar’ın önde gelen ve en eski mahallelerinden biridir. Hurdacılık sektörü alanında da önemli bir yer tutan Göztepe Mahallesinde bakır ve kablo hurdası alım satım işlemlerinizde ve diğer hurda türlerinin satım işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Firmamız en iyi ve en yüksek fiyatlardan alım yapar.

Çınar Mahallesi En Yakın Hurdacı

Hurdacılık sektöründe müşterilerimizin çoğunlukla yaşadıkları problemler içerisinde yer alan kendilerine en yakın hurdacıyı bulma konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Çınar mahallesine en yakın hurdacıyı bulma konusunda sizlere yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar 15 Temmuz’da Hurda Alanların Telefon Numarası

Bağcılar bölgesinde hurda piyasasında önemli bir yere sahip eski adı ile Evren, yeni adıyla 15 Temmuz mahalleside hurda alım satım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. 15 Temmuz mahallesinde hurda alanların telefon numaralarına ve en güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnönü Mahallesi Alüminyum Satın Alımı

Alüminyum ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alım satım işlerini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un diğer tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi İnönü mahallesinde de yerinde ve yüksek fiyata alım işlemlerini yapıyoruz. Ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. İnönü civarında alüminyum satın alımı işlemlerinizi bizim aracılığımız ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Servislerimiz Fatih Mahallesinde

Hurdacı servislerimiz İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bağcılar bölgesinde de hizmet veren hurdacı servislerimiz artık Fatih Mahallesinde de hizmet vermeye başladı. Elinizde satmayı düşündüğünüz hurdalarınız varsa bizimle iletişime geçin size en yakın hurdacı servisimizi yönlendirelim.

Mahmutbey Hurdacılık Sektörü

İstanbul’un önemli mahallelerinden birisi olan Mahmutbey, hurdacılık sektörü içinde önemli bir mahalledir. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası vb. hurda çeşitlerinin yoğun çıktığı bir mahalledir. Mahmutbey hurdacılık sektörü ve size en yakın hurdacı bilgileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kirazlı’da Kablo Hurdası

Bağcılar’ın Kirazlı Mahallesi kablo hurdası bakımından yoğunluk yaşanan mahallelerdendir. Son zamanlarda İstanbul’un diğer tüm semtlerinde olduğu gibi Kirazlı’da da hurdacılık sektöründe büyük bir artış yaşandı. Kirazlı’da kablo hurdası satım işlemlerinizi firmamız aracılığı ile hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Bağcılar Hurdacı

İstanbul’da hurda denince akla hemen olarak ilk olarak Bağcılar hurda alımı yapan yerler gelir. Birçok kişinin küçümsediği bu iş aslında oldukça önemlidir. Hurdacılığın ülke ekonomisine yararı oldukça büyüktür. Başka ülkelere nazaran bizim ülkemizde hala çöplerden hurda temin eden bir sürü insan var ama aslında böyle olmaması gerekmektedir. Son zamanlarda İstanbul bu durum için biraz daha gelişme gösterdi ve ilerleme kaydetti. Büyük şehirde yaşayan ve daha modern olan insanlar en yakın hurdacıyı arayıp iletişime geçerek hurdalarını satmaktadır. Hurda denilince insanların aklına küçük şeyler ve kısıtlı şeyler gelmektedir fakat hurdanın alanı oldukça geniş bir yelpazededir.

Bağcılar’da Hurda Alımı Yapan Yerler

Bağcılar hurda alımı yapan yerler, Kemalpaşa mahallesi, Kazım Karabekir hurdacı mahallesi, Hürriyet mahallesi, Göztepe mahallesi, Çınar mahallesi, olarak bilinmektedir. Hurdacılık, eskiden beri günümüzde var olan eşyaları tekrar belli dönüşüm yollarıyla dönüştürülmesidir. Bu işle ilgilenen kişiler hurdaları çöpten veya iş yerlerinden toplarlar bu işleri yapan sorumlu esnafa satarlar ve tekrar yenilenmiş olup bizlerin karşısına çıkar.

Bağcılar Hurda Fiyatları Nelerdir?

Bağcılar hurda fiyatları metal cinsine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin birkaçından bahsetmek gerekirse;  kurşun hepimizin de bildiği üzere çok önemli bir maddedir. Birçok alanda büyük rol oynayan bir metal.Kurşunun en önemli kullanım alanlarından ikisi akü ve pildir. Hurda levha kurşun ve hurda çatı minare kurşun olmak üzere iki çeşit olmaktadır. Fiyatları 11-13 TL arası değişmektedir. Bakırı diğer metallerden ayıran özelliği iletken olmasıdır. Teknolojinin ve elektronik eşyaların olmazsa olmazıdır. Bakırın işlenmesi de oldukça maliyeti yüksek bir metaldir. Elektrik ve teknolojik alanda oldukça değerli olan bakırın hurdası yapılırken maliyetinden çok daha düşük fiyata gittiği için hurdası çok önemlidir.Bakırın kg fiyatları 34-38 TL arası cinsine göre değişmektedir. Demir, doğada en dayanıklı metaldir. Hemen hemen her malzeme üretiminde kullanılır oldukça önemlidir. Demirin hurda alım fiyatları ise kg fiyatı 0.02Kr ile 1.78TL  arası değişmektedir.
Yıllar geçtikçe paslanan kullanılmayan çürümüş olan birçok eşyanın bir süre sonra yeri hurdacılardır. Böylelikle sizde kullanılmayan eşyalarınızı hurdacılara verecek ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz.

Bağcılar Hurdacı Firmalarının Geldiği Diğer Semtler

Hurdalarınızın alımında firmamız, Yıldıztepe mahallesi, Güneşli mahallesi, Evren mahallesi, 15 temmuz mahallesi, Bağlar mahallesi , Fevzi çakmak mahallesi, Yenimahalle mahallesi, Yavuz selim mahallesi , Sancaktepe mahallesi, Barbaros mahallesi, Demirkapı mahallesi, Yenigün mahallesi, 100. Yıl mahallesi ve Merkez Mahallerine hizmet sunmaktadır. Buralardan krom, çinko, alüminyum, bakır ve demir hurdaları kapıya gelerek alınır. Ücreti hemen peşin olarak ödenir. Detaylı bilgi için 0532 559 7340 hurdacı telefonu üzerinden ve Whatshapp‘dan bize ulaşabilirsiniz. Whatshapp üzerinden bize hurdanızın resmini atarsanız size fiyat verilecektir.


Bağcılar hurdacı

Bağcılar Hurdacı/ Hurda Alan Yerler Bağcılar

Bağcılar hurdacı Yavuz Metal olarak 1999 yılında ilk çalışmalarımıza başladık. O dönemlerde mesleğimizin ismi hurdacılık diye adlandırılıyordu. Fakat, gelişen teknoloji ile beraber artık hurdacılık yerine geri dönüşüm sektörü adını almıştır.  Sizde bağcılar hurda alan yerler arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.  Hurda alım satım hizmetlerinin yanında birçok hizmette sağlıyoruz. Bina, fabrika gibi yerlerin yıkımını da gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için önemlidir. Bu nedenle de onların isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizde 7/24 saat bizden kesintisiz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı, Müşteri Odaklı Hizmet

Amacımız bağcılar hurdacı olarak müşteri odaklı hizmet vermektir. Firmamız; torna talaşı, teneke hurda, sac hurda, paket hurda, izabelik hurda ve demir çelik hurda çeşitlerini alırız. Sizlerin zahmet etmesine gerek kalmadan adresinizden hurda alımını gerçekleştiriyoruz.  Bir köşede öylece bekleyen hurdalar sağlığa ve çevreye çok zararlıdır. Bu sebeple bu hurdaları bekletmek yerine bize ulaştırabilirsiniz. Hurdalarınız değerinden alınır ve sizlere nakit bir şekilde ödeme yapılır. İtina ile adresinizden malzemelerinizi alıyoruz ve sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Sizde bizden dilediğiniz hizmeti en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Olarak Aldığımız Hurdalar

Bağcılar hurdacı; geri dönüşüm sektörüne uzun yıllar öncesinden başlamıştır. Firmamız her türlü atığı toplar ve geri dönüşüme kazandırır.  Kurulduğumuz günden bu yana prensibimiz budur. Uzman çalışanlarımız mevcuttur.  Araç filomuz ise geniştir. Sizlere layığı ile hizmet vermek için bu sektörde profesyonel bir şekilde çalışırız. Bu sebeple de hızlı bir şekilde büyüyen şirket haline dönüştük.  Peki, Bağcılar hurdacı olarak aldığımız hurdalar nelerdir? işte detaylar

 • Sarı hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Alüminyum burada
 • Pirinç hurdası
 • Bakır hurdası
 • Metal hurdası
 • Kızıl tel
 • Kablo
 • Kalay hurda
 • Gümüş hurdası
 • Altın hurdası
 • Maden hurdası
 • Krom hurdası
 • Nikel hurdası
 • Plastik hurdası
 • Naylon hurdası

Yukarıda saydığımız hurdalar adresinizden tartılarak geri alınır. Fiyatlarımız yüksektir ve hurdalarınız yüksek fiyata sizlerden teslim alınır. Tartma işlemini gerçekleştirmeden hiçbir hurdayı almıyoruz.  Çarpma işlemini ise elektronik kantarlarla ve yanınızda gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple de bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hurdalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı, Geri Dönüşüm Hizmeti

Çevre bilinci ve sosyal sorumluluk kapsamında hareket sağlayan bağcılar hurdacı firmamız; malzemelerin geri dönüşmesi için büyük çabalar sarf eder. Bağcılarda bulunan bütün semtlere geliyoruz ve hurdaları alıyoruz. Tesislerimiz vardır ve tesislerimizde hurdalar ayrıştırılır. Daha sonra ise belirli miktara ulaşan hurda çeşitleri geri dönüşüme gönderilerek işlenir. Her türlü hurdanız adresinizden teslim alınır.
Bu konuda yelpazemiz çok geniştir ve müşterilerimize birçok hizmeti sağlarız. Sizlere hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7/24 saat hizmet sağlamak bizim için onur dur.

Bağcılar Hurda Alanlar

Firmamız iş güvenliğini dikkate alarak çalışmalarına başlamaktadır. Söz verdiğimiz tarih ve saatte mutlaka adresinize gelerek  hurdalarınızı teslim alırız. Ödeme konusunda herhangi bir tedirginlik duymanıza da gerek yoktur. Hurdalarınız çıkartıldıktan sonra ödemeleriniz adresinizde ve sizin mekanınızda gerçekleşir ve sonra hurdalarınız teslim alınır.
Gelecek nesillerin sağlıklı bir dünyada yaşaması için hurdaların geri dönüşüme gönderilmesi bir gereksinimdir. Geri dönüşüme ne kadar çok hurda malzeme giderse ülke ekonomisi de o kadar yüksek seviyelere ulaşacaktır. Sizde ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak isteyenlerdenseniz bağcılar hurda alanlar firmamıza kullanım ömrünü tamamlanmış hurdaları bizlere ulaştırabilirsiniz.
Size bir telefon kadar yakınız.

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı

Yavuz Metal olarak İstanbul’da her nevi hurda alımı yapan sektörün en güvenilir, ileri gelen hurdacı firmalarında biridir. Hurda alım ve geri dönüşüm firmamız Yavuz Metal her nevi hurda alımı ve satımı için kapınıza kadar gelmekte olup her türden hurda alımında size yardımcı olmaktadır. Her nevi hurda satışlarınızda bizimle iletişime geçerek hurda fiyat teklifi sorabilirsiniz.

 

35 Yılı aşkın bir süredir Ataşehir’de Hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz..
Ataşehirde en yakın hurdacı firması olarak hurda alımı gerçekleştirmekte olup bir çok şantiye ve çalışma alanlarından hurda alımı yapan firmamız fabrika ve çalışma alanlarına konteyner kasa bırakmaktadır hurda alım satımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir’de her nevi hurda alımı yapan firmamız ağırlık olarak kablo hurdası alımı gerçekleştirmekte olup her çeşit hurda alımında tek ve en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Bize ulaşın, hurdalarınızı en güncel fiyatlardan alalım

Ataşehir Hurdacı Olarak Hurda Aldığımız Semtler

 • Aşık Veysel Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Atatürk Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Barbaros Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Esatpaşa Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Ferhatpaşa Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Fetih Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • İçerenköy Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • İnönü Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Kayışdağı Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Küçükbakkalköy Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Mevlana Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Mimar Sinan Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Mustafa Kemal Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Örnek Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Yeni Çamlıca Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Yeni Sahra Mahallesi En Yakın Hurdacı
 • Yenişehir Mahallesi En Yakın Hurdacı

Ataşehir’de Aldığımız Hurda Çeşitleri

 • Fabrika İmalat Artığı Metal Ve Plastik Hurdaları
 • Hurda Demir
 • Ataşehir Hurda Alüminyum
 • Ataşehir Hurda Bakır Alımı
 • Ataşehir’de Hurda Kablo Alımı
 • Ataşehir’de Hurda Sarı (Pirinç) Alımı
 • Ataşehir Hurda Paslanmaz Alımı
 • Ataşehir Hurda Kağıt
 • Ataşehir Hurda Plastik Alımı
 • Hurda Akü
 • Hurda Kurşun
 • Hurda Krom Alımı
 • Hurda Çinko Alımı
 • Hurda Pleksi 
 • Hurda Makina Alımı
 • Hurda Nikel Alımı Çatalca
 • Hurda Chiller Soğutma Sistemleri
 • Zamak Antimon Hurda
 • Kalay ve Lehim Hurdası Alımı
 • Asansör Hurdası Alıyoruz
 • Hurda Elektrik ve Su Motoru Alımı
 • Hurda Bronz
 • Bina Yıkım Şantiye Hurdası
 • Fabrika Sökümü Yıkımı
 • Jeneratör Hurdası
 • Klima Hurdası Satın Alıyoruz
 • Hurda Ekovat Buzdolabı Motoru
 • Alkopat Dış Cephe Kompozit Hurdası
 • Pimapen ve Pimaş Boru Hurdası 
 • Hurda Elektronik Kartlar, LCD Led ve Eski Televizyon TV Ekranı, Tüpü, Bilgisayar ve LCD Ekran Alımı 
 • Pano ve kablo sökümü
 • Busbar Hurdası alımı

Levent Hurda Kablo

Levent Hurda Kablo Alım Satım Hizmetleri

Levent hurdacı, yıllardan beri kalite standartlarını düşürmeden gerçekleştirdiği hurda alım satım işlemlerini her geçen gün iyileştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı geliştirdiği çalışma yöntemleri ile her gün, tonlarca hurdanın toplanmasına aracı olmaktadır. Levent hurda tesisinde:

 1. Seyyar hurdacılar Levent sokaklarında dolaşarak demir, bakır, kağıt, alüminyum gibi hurda çeşitlerini toplamaktadır. Toplanılan hurdaların tamamı tesise getirilmektedir.
 2. Tesise getirilen hurdalar, türlerine göre ayrıştırılmakta ve çöplerinden arındırılmaktadır.
 3. Ayrıştırılan hurdaların tamamı geri dönüşüm alanlarına nakliye edilir.

Levent Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Levent hurda firmaları, hurda karşılığı bina yıkımı hizmeti de sunmaktadır. Aşama aşama bütün titizlikle gerçekleştirilen işlemler İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği kapsamında sürdürmektedir. Bina yıkım işlemlerinde son model iş makineleri ve nakliye taşıtları kullanılmaktadır. Uzman personellerin sürdürdüğü çalışmalar, usulünce gerçekleştirilmektedir. İşlem adımları şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

 1. Bina yıkımı gerçekleştirilecek alan, yıkım öncesi hazırlıklara tabi tutulur.
 2. Alan içerisinde güvenlik önlemleri adına şeritler çekilir ya da set eklenir. Bu sayede çevredeki insanlar yıkım alanından uzak tutulabilmektedir.
 3. Yıkımdan önce pimapen pencere ve kapı sökümleri buna ek olarak kalorifer petekleri sökümü gerçekleştirilmektedir. Bu noktada değerli hurdalar kenara ayrılır.
 4. İş makineleri ile yüksek güvenlik yöntemleri altında yıkım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada çevreye daha az rahatsızlık verilmesi hedeflenmektedir.
 5. Yıkım işlemlerinin ardından, alan sulanır ve tozun oluşması engellenmeye çalışılır.
 6. Yıkımdan açığa çıkan molozların tamamı, kamyonetlere yüklenerek hurda tesislerine iletilir.
 7. Hurda tesislerine götürülen moloz yığınları hurda türlerine göre ayıklanmaktadır.

Levent Hurda Geri Dönüşümü

Levent hurda tesisi, geri dönüşüm işlemlerine tabi tutulacak hurdaları hazırlayıp ilgili alanlara nakilerini sağlamaktadır. Geri dönüştürülebilecek hurdalar bakır, demir ya da alüminyum gibi metaller olurken, kağıt ve plastik gibi atıklar da olabilmektedir. Bu noktada geri dönüşüm işlemleri uygulanabilecek her hurdanın alım satım değeri olduğu söylenebilir.

Levent Hurda Geri Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Levent hurda geri dönüşüm tüm hurda materyaller için ayrı alanlarda ayrı işlem adımları ile gerçekleştirilmektedir.

Bakır, demir ya da alüminyum veya kablo yada metaller için genelde eritme ocakları kullanılarak eritilmekte ve şekillendirilerek hammadde üretimi sağlanmaktadır. Sıfırdan metal üretimi yapmaktansa daha metal geri dönüşümü yapmak daha tasarruflu ve ekonomik olduğundan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kağıt hurdalar, fabrikalarda makineler yardımı ile küçük parçalara ayrılmakta ve liflerinin ayrışması adına suda bekletilmektedir. Buna ek olarak mürekkep, boya gibi dış faktörlerden ayıklamak için ise kimyasal maddeler eklenmektedir. Bunun sonucunda kağıt hamurları halinde getirilen ürünler, baskı makineleri ile istenilen şekillere getirilmektedir. Kağıt geri dönüşümü tamamlanarak tekrar kullanılmak üzere fabrikalara iletilmektedir.

Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden Levent hurda firmalarına erişim sağlayarak; hurda alım ve satım, hurda geri dönüşümü ve hurda karşılığında bina yıkım işlemleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook’da Bizi Takip Edin!

İstanbul Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul güncel hurda fiyatları son dönemlerde büyük artış göstermiştir. Bu nedenle elinizde bulunan ve kullanmadığınız, değiştirdiğiniz metaların çöpe atılmasından önce hurdacılar vasıtası ile geri dönüştürülmeye uygun olup olmadığını da incelemenizi gerekiyor.

Güncel hurda fiyatları üzerinden gerekli olan hesaplamaların yapılmasının hemen sonrasında satış adımı tamamlanacaktır. Size direkt olarak materyal karşılığında nakit ödeme yapacak olan firmalar ile iş birliği kurmanız daha makul olacaktır. Alım satım adımının da resmi bir sözleşme üzerinden beyan edilmiş olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Mümkün mertebe bilinmiş ve tanınmış hurdacılarla işbirliği yapmaya özen gösteriniz.

Gerçek Hizmet Veren Hurdacılık Firmaları ile İş Birliği Yapın

İstanbul güncel hurda fiyatları hesaplanırken daha hakkaniyetli bir fiyat cetvelinin oluşturulması için özellikle resmi olarak hizmet veren firmalar ile iş birliği yapılmalıdır. Profesyonel olarak resmi belgeler ışığında kurulmuş olan firmalar ayrıştırmanın yapılmasından hurda karşılığında ödemenin yapılma sürecine kadar sorunsuz şekilde hizmet vermektedir. Daha öncesinde hurdacılardan hizmet alan ve ödeme alan kişilerin yorumlarına bakmak da bu süreç içerisinde size yol gösterecektir.

Bina Yıkım Hizmeti

İstanbul en güncel hurda fiyatları hesaplanırken bazı hizmetler karşılığında ücretsiz olarak da süreç tamamlanabilir. Örneğin kişilerin binalarının yıkımının talep edilmesinin hemen sonrasında molozlardan çıkacak olan geri dönüştürülebilir malzemelerin fiyat analizi yapılacaktır. Bu şekilde bina yıkımı için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bunun yerine molozlardan çıkan demir bakır gibi ürünler hurdacılara verilecektir. Bina yıkım anlaşmalarında maddelerin açık ve anlaşılır olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Her iki tarafın haklarının korunması için bu resmi prosedür hususları çok önemlidir.

Profesyonel ve Hızlı Hizmet Alın

Dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de bizzat keşif hizmeti alarak hurdaların değeri belirlenebilmektedir.

 • Profesyonel hizmet birimlerinden istifade ederek bina yıkımından hurdaların fiyatlandırılmasına kadar yetkin bir süreçten faydalanacaksınız.
 • Firmaların belirttiğiniz adrese olabildiğince hızlı ekip aktarması da büyük önem arz ediyor. Hurdacılık sektöründe çevreciliğin parlayan etkisi ile hızlı hizmet ve yüksek kalite artık daha erişilebilir.

Geri dönüşümün önem kazanması ile beraber son dönemlerde bu materyallerin büyük bir kazanım sunduğu ayrıca dikkat çekmektedir.

Facebook’da bizi takip edin!

Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı;

Yavuz Metal olarak Misyonumuz geri dönüşüm nitelikli her türlü atıkla ilgili gerekli lisanslara sahip olmak ve çalışma konusuna giren tüm bu atıkları çevre ve insan sağlığına en uygun koşullarda ülke ekonomisine geri kazandırmaktır.

Bayrampaşa, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve inşaat sektörünün hızla arttığı bölgelerden biridir. Bu yüzden firmamız Bayrampaşa hurda alımı faaliyetleriyle Bayrampaşa’da hurda geri dönüşüm hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız, Bayrampaşa Sanayi Sitesi, İşkent Sanayi Sitesi, Alba Sanayi Sitesi, Ayrancılar Sanayi ve çevresi yanında Cevat Paşa, Yıldırım Mahallesi, Kocatepe, Kartaltepe, İsmet Paşa, Altıntepsi, Murat Paşa, Terazidere, Vatan, Ortamahalle ve Yenidoğan semtlerinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Sizde Bayrampaşa hurdacı hizmetimizden yararlanarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Elektrik panosundan veya inşaat molozlarından arta kalmış hurda kablo vb hurdalarınızı firmamıza en iyi fiyatlarla satabilirsiniz.

İş Yerinizden  eskimiş  eşyaları, bozulan elektronik cihazları ya da metal hurda değeri taşıyan eşyalarınızı satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Kullanmadığınız eşyalarınızı hurda olarak satmadan önce piyasada hurda fiyatları için araştırma yapabilirsiniz. Her sene hurda alım satım fiyatları değişiklik gösterir. Bunun sebebi piyasadaki fiyat dengelerinin ve döviz kurlarının değişimidir. Fakat piyasa durumları ne kadar değişirse değişsin değerini kaybetmeyen hurdalar da vardır.

Demir, bakır gibi metal hurdalar ya da kağıt, karton, pet şişe gibi işlenmesi kolay ve kullanım alanı çok fazla olan hurdalar her zaman değerlidir. Evinizde biriktirerek daha sonra toplu halde de satışlarını yapabilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa hurdacı arayışınız var ise evinize en yakın hurdacıyla irtibata geçebilirsiniz.

Bayrampaşa hurdacı
Bayrampaşa hurdacı

Hurdacılık yalnızca alım satım ile değil sosyal yardım kampanyaları ile de yapılır. Plastik kapak toplama kampanyası buna bir örnektir. Günümüzde çoğu firma artık geri dönüşüme uygun ve doğa dostu plastik ham maddesi kullanır. Bu ham maddeden yapılan ürünler de daha sonra geri dönüşüm tesislerinde yeniden işlenir.

Büyük plastik ürün üretimi yapan fabrikalarda her üretimden sonra plastik atıklar oluşur. Bu atıklar toplanıp yeniden plastik ham maddesine dönüştürülmek için geri dönüşüm tesislerine gönderilirler. Plastik pet şişe ve plastik şişe kapakları da en çok geri dönüşümü yapılan ürünlerden biridir.

Hurda Klima Satış Fiyatları

Hurda klima   kullanılamayacak hale geldiğinde hurda olarak değerlendirilebilir. Ülkemizde büyük Klima Hurdası hurdalıkları vardır. Hurdacılar buralara giderek değerini kaybetmemiş hurdaları toplarlar. Hurda Klima satış içindeki yedek parçalar dolayısıyla oldukça kıymetlidir.

Klimanın bozulması her parçanın kullanılmaz hale geldiği anlamı taşımaz. Bu sebeple Hurda Klima parçalanarak işe yarar durumda olan kısımları alınır. Akü de hurda olarak değerlendirilen ve piyasada çok olan bir malzemedir.

Geri dönüşüme uygun olan ama farkında olmadığımız pek çok eşya vardır. Bu konuda bilinçlenmek çevremize daha dikkatli bakmamızı sağlar.

Hurda Alış Satış Fiyatları – Bayrampaşa Hurdacı

Evinizdeki ve iş yerinizdeki hurda malzemelerini o yılın piyasa fiyatlarına göre satabilirsiniz. Burada önemli olan size piyasanın altında fiyat vermeyecek ve güvenilir bir hurdacı ile çalışmaktır. Örneğin hurda bakır satış fiyatı yazarak arama yaptığınızda internetten en güncel rakamları bulabilirsiniz.

Elinizdeki bakır malzemelerin kaç kiloya denk geldiğini tahminen ölçtüğünüzde size teklif edilecek fiyatı da tahmin edebilirsiniz. Tahmininizin altında fiyat gelirse satmamalısınız.

Güvenilir bir hurdacı ile düzenli olarak çalışmak sizin için ek gelir sağlar ve ev ekonomisi için de faydalı olur. Geniş anlamda ise ülke ekonomisine katkı sağlamış olursunuz. Ülkemizin kalkınması için hurdacılık sektörü çok önemlidir.

Hurda Bilgisayar Satış

Evimizdeki elektronik cihazlarımızın belirli bir ömrü vardır. Her sene yeni modelleri çıkar ve eski modeller birikerek yer kaplayabilir. Çöpe atmaktansa bu cihazları hurda olarak satabilirsiniz. Hurda  satışı gibi da hurda olarak değerlendirebilirsiniz.

Hurda satış fiyatları ne kadar eski olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Yedek parçaların yeniden değerlendirilmesi sektör için de devamlılığı sağlayarak dışarıya bağımlılığı azaltır.

Ek bir gelir elde etmek için evinizdeki eşyaları değerlendirebilirsiniz. En yakın hurdacı ile irtibata geçerek fiyat alabilirsiniz.

Hurda Kablo Alımı

Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları

Aşağıda ki listede güncel hurda kablo fiyatlarını bulabilirsiniz. Fakat en güncel fiyat için mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
Hurda fiyatı hususunda aklınıza takılan her türlü soruyu müşteri danışmanlarımıza sorabilir, firmamızdan fiyat alabilirsiniz.
En iyi fiyatlardan hurdaların satışını yapmak için bizimle iletişime geçin. Hurda alüminyum,  hurda bakır, Sarı, hurda demir, Paslanmaz, Plastik, Kağıt fiyatlarını aşağıda ki bulabilirsiniz.

güncel hurda fiyatları
güncel hurda fiyatları

Hurda demir fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda alüminyum, sarı, plastik, kağıt, krom, hurda kablo, hurda kurşun, çinko, zamak ve hurda elektronik kart fiyatları gibi pek çok hurda malzemesinin KG cinsinden fiyatları aşağıda ki tabloda yazmaktadır.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Çinko Fiyatları

Hurda kablo fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları sürekli değişen metal borsasına göre sürekli artıp azalmaktadır. Firmamız piyasa verilerini yakından analiz ederek siz değerli müşterine en iyi hurda bakır fiyatı vermektedir. Bakır doğada az bulunması nedeniyle son derece önemli bir metal çeşididir. Isıyı ve elektriği son derece iyi iletmesinden dolayı iletkenlerde, klima gibi cihazlarda kullanılır. En yaygın olarak ise elektrik kablolarında bulunmaktadır. Kullanım alanı bu kadar yaygın olan bir metalin hurdası da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bakır hurdası fiyatı için bizlere mesaj atabilir veya bizi arayarak en yüksek hurda fiyatını bizden alabilirsiniz. Alımlarımız daima nakit olarak yerinizden yapılmaktadır.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları haftalık veya aylık olarak artıp azalmaktadır. Genellikle ülkemizde inşaat sektörü göz önünde bulundurularak gelişen hurda demir fiyatı günümüzde en üst seviyelere ulaşmıştır. Özellikle DKP, ekstra ve demir talaşı fiyatı verirken, en iyi fiyat verebilmek adına elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

İnşaat yıkım hurdası, teneke, toplama ve pik döküm demir gibi ürünleri de satın alıyoruz. Hurda demir alımlarımız esnasında tüm yükleme, taşıma ve nakliye ücretleri firmamız tarafından karşılanmakta olup, ekstra bir ücret talep edilmez. Hurda alımlarımız sonrasında ödemesi elden veya banka hesabınıza nakit olarak yapılmaktadır.

İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli ve Edirne, Bursa ve İstanbul’a yakın iller başta olmak üzere tüm Türkiye’den hurda alımları yapıyoruz.
Hurdalarınızı satabilecek size en yakın hurdacı arıyorsanız size bir telefon kadar uzağız. Bize danışmadan hurdanızı satmayın..

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum fiyatları değişen LME borsası ve USD kuruna bağlı olarak değişmektedir. Hurda Alüminyum fiyatları verirken dikkat ettiğimiz en önemli husus elinizdeki hurdanın durumu da göz önünde bulundurulmaktadır.

Örneğin hurda ofset matbaa kalıbı, yumuşak alüminyum fiyatı oldukça yüksek iken; sert, kutu ve talaş hurdalarının fiyatları çok daha düşük seviyededir. Profil alüminyum hurdası fiyatını etkileyen en önemli hususlardan biri boyalı olup olması ve üzerinde demir bulunup bulunmamasıdır.

Eğer profil alüminyum hurdasının üzerinde demir varsa, bir miktar fire düşülerek alım yapılmaktadır. Alüminyum hurdasının cinsi de fiyatlarına etki etmektedir.
Mamulün saflık derecesi ne kadar yüksek olursa o kadar iyi fiyattan alım yapılmaktadır.

Hurda Kablo Fiyatları

Elektrik tesisatından artan ve kullanılmayacak hurda kablo ve/veya inşaat hurdalarında meydana gelen hurda kabloların fiyatları günümüzde değişen LME borsası ve USD kuruna bağlı olarak belirlenmekte olup, gün gün değişebilmektedir.
Kablonun türüne ve çeşidine göre belirlenen fiyatlar, günlük olarak değiştiği için sabit bir fiyat yoktur.

Elinizde eğer hurda kablolarınız varsa ve satmak istiyorsanız en iyi ve güncel fiyatı firmamızdan alabilirsiniz.
En güncel fiyatlar için hemen bizi arayın.

Facebook‘da bizi takip edin!

Web Sitemiz Yayında !

Gaziantep şehrnini 20 yıllık deneyime sahip halı yıkama firması Gelincik Halı Yıkama yenilenen web sitesi ile hizmetinizdedir.

Web sitemiz üzerinden hizmet detaylarımızı görebilir, bize ulaşacağınız iletişim bilgileri bulabilirsiniz.