İkitelli Hurdacı

İçeriğimizde Nelerden Bahsettik?

 

İkitelli Hurdacı

İkitelli Hurdacı Hurda Kullanılmaz hale gelen özelliğini kaybeden ama geri dönüşümü mümkün olan malzemelerin tamamına hurda denir, işi hurda toplamak olan hurdacı devletlerin atık yönetimlerinde ki ilk önemli basamaktır. Geri kazanım projeleri ile aynı kategoride değerlendirilmesi gereken hurdacılık; sektörü atık olarak adlandırılan ama değersiz atıkların dışında parasal bir değere sahip olan hurdaların toplanması noktasında önemli bir yer kaplar. Doğal kaynakların korunmasına, çevre kirliliğinin azaltılmasına katkı sağlayan İstanbul hurdacı mesleğini yapanlar ülke ekonomisine de çok ciddi oranlarda katkı ortaya koyarlar.

Hurda önceleri eski metal, cam, plastik ve kağıt malzemeler olarak bilinirdi oysa şimdi teknolojik gelişmeler sayesinde; çok daha fazla çeşit malzeme hurda kategorisinde değerlendirilmekte. Doğal kaynakların korunması ve atık israfına son verilmesi için vatandaşlar duyarlı olmalı ve en yakın hurdacı ile eskiyen kullanılmaz hale gelen eşyalarını geri dönüşüm ile ekonomiye yeniden kazandırmalı.

 

ikitelli hurdacı
ikitelli hurdacı

 

İkitelli Bakır Hurdası Alanlar

Elektrik, elektronik, inşaat ve ulaşım gibi birçok sektörün atıklarından çıkan ancak bu atıklardan ayrıştırılan bakır hurdası metal hurdalar arasında en değerli hurdadır. Elektriği iletme özelliği, kolay şekil alması ve dayanıklı malzeme olması nedeni; ile birçok sektör tarafından kullanılan bakır metali pirinç ve bronz alaşımlarının üretiminde de kullanılır. Hurdacılık sektöründe bu özelliklerinden dolayı değerli bir hurda olan bakır çeşit ve özelliklerine göre depolanır, İkitelli bakır hurdası alanlar metali özelliklerine göre ayrıştırırlar.

İkitelli Demir Hurdası Alanlar

Demir dünyada en sık rastlanan geri dönüşümü kolay metaldir ve bu nedenle hurdacılık sektöründe vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Sanayide ki her sektör tarafından kullanılan demir aynı zamanda çelik üretiminde de kullanılmasından dolayı ekonomiye ciddi katkılar sunmaktadır. Hurdası ile yenisi arasında fiyat farkının olmaması da hurdacılık sektöründe demir hurdasının değerini arttırmaktadır. İkitelli demir hurdası alanlar her türlü hurda demiri titizlik ile söker, keser ve nakliyesini gerçekleştirir.

İkitelli Sarı Hurdası Alanlar

Hurdacılık sektöründe sarı hurdası olarak nitelendirilen metal pirinçtir. Altın sarısı bir renge sahip olmasından dolayı bu ismi alan pirinç; metali bakır, ve çinko karışımından elde edilen dayanıklı bir alaşımdır. İletken yapıya sahip olan pirinç korozyona uğramaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür . İkitelli sarı hurdası alanlar tarafından önemli malzemedir. Hurdacılık zaman içerisinde önemli bir sektör halini aldı öyle ki sektör artık kendi kurallarını belirleyen ve hurda fiyatlarıkonusunda piyasada dengeleyici bir hal aldı.

 

ikitelli hurdacı
ikitelli hurdacı

 

İkitelli Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hafif ama hacmi fazla olan ve birden fazla sektörde kullanılan bir metaldir. Hurdacılık sektöründe belki de en fazla alım satımı yapılan metal olan alüminyum hurdası birçok sektörün atıklarından elde edilir. İkitelli alüminyum hurdası alanlar tarafından toplanan metal atölye ve fabrikalarda geri dönüşümü yapılarak kullanılır.

İkitelli Başakşehir Hurdacı

Hurdacılık, çokta eski olmayan ve 45-50 yıllık bir geçmişe sahiptir. Eskiden hurdacılık sadece toplanma işini denirken ve henüz gelişmemişken şimdi resmen eski bir üründen yeni hammadde elde ediyoruz. Son dönemlerin en popüler işi de hurda alım satım işi olmuştur. Çünkü devletimiz de bu işi desteklemektedir. Hem kullanmadığınız ürünü satıp para kazanmaktasınız hem de doğaya katkıda bulunmaktasınız. Her zaman müşteri memnuniyetini önemsemiş Başakşehir hurda ekibi (Yavuz Metal) olarak işlerini en layığı ile yapmaya çalışıyorlar. Her türlü hurdayı seçerek yerine göre işleyerek hammaddeye dönüştürmekte. 7/24 hizmet vermekte olan hurdacılar güler yüzlü ve oldukça işinin ehli olan insanlar. Yapılan bu işlemle çokça enerji tasarrufu etmekteyiz. İnsanlar bu yöntemle geçimlerini sağlamakta. Sizlerde evlerinizde yer eden gereksiz eşyaları hayatınızdan çıkarıp üzerine nakit para elde etmektesiniz. Başakşehir’ de her türlü bakır, krom, kablo, demir, alüminyum … hurdalarınızı alıp geri dönüşüm sağlamaktayız.

İkitelli Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları cinsine ve şekline göre değişmektedir. Birçok hurda kablo türü vardır ve bu tiplere göre fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Örneğin İkitelli hurda fiyatları 2021’nin en güncel fiyatlarıdır. Fiyatları Telefonla veya internet sitemizi ziyaret ederek sorgulayabilirsiniz ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

İkitelli’de Hurda Alım Satımı

İkitelli hurdacı, yani Yavuz Metal her türlü hurdanın alınıp satıldığı yerdir. Dürüst ticaret ile oldukça güvenilir hizmet vermektedir. İnsanların eskiyen bozulan eşyalarını çöpe atmak yerine işlenip yeniden yapılmasına verilen addır hurda. Geri dönüşümün en önemli yapılarından biri olan aslında küçük görülen fakat asla görüldüğü gibi olmayan çok önemli hammadde arayışıdır. Ülkelerin kalkındığı daha çok geliştiği bu büyük yöntem her şeyde oldukça önem arz etmekte. Bir telefon veya internet aracılı ile kolayca ulaşabildiğiniz son derece güvenilir kişilerin çalıştığı mükemmel bir yöntemdir. Kullanmadığınız paslanan veya çürümüş olan bu eşyalarınızın yenilenerek ortaya çıkmasıdır. Eğer İkitelli de güvenilir bir hurdacı araştırıyorsanız çok doğru adrestesiniz. Firmamız tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Arayıp teklif istemek tamamen ücretsizdir. Bize çağrı bıraktığınız takdirde size geri dönüş yaparız. Hurdacılık eskiye nazaran çok daha gelime göstererek geri dönüşüm sağlayan ülke ekonomisine katkıda bulunan bir iş haline gelmiştir. Sizler de bozuk veya ömrü tükenmiş ürünlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İkitelli Hurdacı – İkitelli Hurdacı Firmaları

İkitelli hurdacı firmamız hurdalarınızı gelip adresinizden alır ve değerini nakit bir şekilde öder. İkitelli hurdacı firmaları olarak bu sektörde uzun senelerdir hizmet veririz. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve bizi aradığınızda ekip arkadaşlarımızı kısa süre içerisinde adresinize yollarız. Doğaya saygı duymak  her insanın görevidir. Doğaya atılan her malzeme ise doğanın olumsuz bir şekilde etkilenmesine, çevrenin insan hayatının ve diğer canlıların olumsuz etkilenmesine sebep olur. Bu sebeple de firmamız geri dönüşüm sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet sağlar.  Sizde bu sektörde en iyi firma arıyorsanız İkitelli hurdacı firmalarını tercih edebilirsiniz

 

İkitelli Hurdacı –  Kaliteli  Hizmet En iyi Fiyat imkanı

İkitelli hurdacı her zaman toplumsal değerlere önem veren bir firma olmuştur. Firmamız kurulduğu günden beri  teknolojiyi yakından takip eder ve her geçen gün kendisini yenileyerek geliştirir. Modern bir yapımız bulunur ve şirketimize üst seviyelere çıkarmayı amaçlarız. Sizin de kenarda köşede beklettiğiniz sordular bulunuyor ise hem bu hurdaları bize satarak para kazanabilir hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Sizlere 7/24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktayız. Sizde bizi arayarak kaliteli hizmet imkânından faydalanabilirsiniz hem de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

 İkitelli Hurdacı –  Kaliteli Hurdacılık Hizmeti

İkitelli hurdacı olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteririz. Profesyonel bir şekilde hizmet veren firmaya günümüzde çok sık rastlanmaz. Fakat ikitelli hurdacı tercihler arasında ilk sırada yerini alır. Sizde kaliteli hurdacılık hizmeti almak istiyorsanız ikitelli hurdacıyı tercih edebilirsiniz. Peki, burada fiyatları neye göre belirlenir? Hurda fiyatları tamamı ile hurdanın cinsine göre ve miktarına göre değişir. Aynı zamanda borsanın durumuna göre de fiyatlarda oynama meydana gelir. Bazı hurdalar çok değerli iken bazıları hurdaların fiyatı alt tabandadır. Fakat biz bütün çeşit hurdalarınızıı değerinden alıyoruz ve sizlere asla mağdur etmiyoruz. Siz de bize ulaşarak hurdalarınız da bize teslim edebilirsiniz

 İkitelli’de Hangi Hurdaların Alımı Yapılmaktadır?

İkitelli hurdacı firmamız Yavuz Metal olarak birçok hurdanızı adresinizi gelerek teslim alıyoruz. Sadece hurdalarınızı satmak için değil aynı zamanda piyasa değeri hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz. Sizlere detaylı bir şekilde bilgileri kısa süre içerisinde aktarılmaktadır. Hurdalarınızı bir hurdacıya veya geri dönüşüm firmasına teslim etmeniz ülke ekonomisinin olumlu bir şekilde etkilenmesine sebep olur. Bu nedenle de tavsiyemiz hurdaların çöpe atmak yerine geri dönüşüme kazandırmayı amaç edinmenizi tavsiye ederiz. Şimdi size İkitelli hurdacı olarak alınan hurdalardan bahsetmek istiyoruz.

 

  • Alüminyum hurdası
  • Çinko hurdası
  • Bakır hurdası
  • Kablo hurdası
  • Demir hurdası
  • Krom hurda
  • Kurşun hurdası
  • Kağıt hurdası
  • Paslanmaz Hurdası

 

 İkitelli Hurdacı – Hurda Alım Merkezi 

İkitelli hurdacı olarak uzun senelerdir hizmet verdiğimiz için bu sektörde önemli bir tecrübe edindik. Tecrübemiz olduğu için ise birçok kişi tarafından tercih ediliriz. Hurda alım merkezimizde topladığımız bütün hurdaları bulundururuz ve daha sonra ise geri dönüşüme kısa süre içerisinde göndeririz. Bir telefon kadar sizlerin yakınınızdayız. Sizde hurda satmak istiyorsanız bize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Firmamızın avantajı nedir? Hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. Firmamızın en büyük avantajı sizlerin hurdalarını yüksek fiyattan almasıdır. Peki, neden hurdalarınız da yüksek fiyattan alıyoruz? Biz hurdalarınızı aldığımız gibi geri dönüşüme gönderiyoruz. Büyük şirketlere satmadığımız için ise hurdalarınızı değerinin üzerinden alıyoruz. Bizim için her zaman ön planda olan müşteri memnuniyeti dile ona göre hareket ederiz. Sizde bize ulaşarak hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir